RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

П'ятниця, серпня 19, 2022

Урочиста подія – посвячення в студенти ДДІФКіС 2016

31 серпня 2016 року в Дніпропетровському державному інституті фізичної культури і спорту відбувся урочистий захід для першокурсників, приурочений до Дня знань.

На святковому заході були присутні керівний склад інституту, професорсько-викладацький склад, першокурсники та батьки. З вітаннями та напутнім словом виступив ректор, доктор педагогічних наук, професор, Заслужений майстер спорту, Савченко Віктор Григорович. У своїй промові він побажав першокурсникам натхнення, вдачі та успіхів у навчанні. Особливу увагу Віктор Григорович звернув на спортивні досягнення та підготовку студентів, бо саме видатними спортсменами славиться наш інститут. Тут навчалися і навчаються чемпіони та призери світу та Європи, Олімпійських та Параолімпійських ігор. Слід зазначити, що сам Віктор Григорович – видатний спортсмен, багаторазовий чемпіон Радянського Союзу, чемпіон Світу та Європи, призер Олімпійських ігор. І для студентів він є фахівцем для наслідування.

Також з вітаннями виступили: професор Андрюшина Любов Леонідівна - завідувач кафедри педагогіки та психології, Черноколенко Анастасія - МСМК, випускниця ДДІФКіС 2016 року і Бандур Богдан - голова комітету сім’ї та молоді ДДІФКіС. Студентам-першокурсникам урочисто було вручена символічні залікову книжку і студентський квиток. Студенти III та IV курсів Попков Єгор, Луценко Катерина та Шерстюк Ірина привітали першокурсників творчими номерами – запальним танцем та гімнастичними композиціями.

Соловей Дмитро Олександрович, викладач кафедри спортивних ігор.