RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

П'ятниця, травня 24, 2024

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту оголошує конкурс на заміщення посад науково – педагогічних працівників.

На конкурс подаються документи: заява на ім’я ректора академії (написану власноруч), особовий листок з обліку кадрів, фото 3x4, автобіографія, копія документів про вищу освіту (з пред’явленням оригіналу документа), копія диплома кандидата (доктора) наук, якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), копія атестата доцента (професора), якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), список наукових робіт та винаходів (завірених за останнім місцем роботи), документ, що підтверджує підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 днів від дня опублікування оголошення в засобах масової інформації, за адресую:

Навчальний корпус № 1, вул. Набережна Перемоги, 10, м. Дніпро, 49094.

Телефон: (056) 731-96-93.

Документи подаються вченому секретарю академії (навч. корпус № 1, другий поверх, кім. 24).

Конкурс оголошується на наступні посади:

Доцента кафедри теорії та методики спортивної підготовки – 1 штатна одиниця

В конкурсі можуть брати участь кандидати наук, які мають досвід викладання дисциплін за профілем кафедри та стаж науково-педагогічної роботи у ЗВО III – IV рівня акредитації та звання Майстер спорту України. Мають навчально-методичні та наукові публікації, з них є - фахові, зарубіжні та у Scopusі, співавтор посібника, авторське право на твір. Є досвід керівника магістерських робіт, консультанта договорів про співпрацю, заст.зав.каф., відповідального за наукову роботу на кафедрі, академічну доброчесність. Пройшли міжнародне підвищення кваліфікації та мають сертифікати. Термін подання документів 30 днів (до 05.06.2024) від дня оприлюднення оголошення - 06 травня 2024 року.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6