RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Понеділок, січня 24, 2022

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту оголошує конкурс на заміщення посад науково – педагогічних працівників.

На конкурс подаються документи: заява на ім’я ректора академії (написану власноруч), особовий листок з обліку кадрів, фото 3x4, автобіографія, копія документів про вищу освіту (з пред’явленням оригіналу документа), копія диплома кандидата (доктора) наук, якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), копія атестата доцента (професора), якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), список наукових робіт та винаходів (завірених за останнім місцем роботи), документ, що підтверджує підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 днів від дня опублікування оголошення в засобах масової інформації, за адресую:

Навчальний корпус № 1, вул. Набережна Перемоги, 10, м. Дніпро, 49094.

Телефон: (056) 731-96-93.

Документи подаються вченому секретарю академії (навч. корпус № 1, другий поверх, кім. 24).

Конкурс оголошується на наступні посади:

Пофесора кафедри педагогіки і психології – 1 штатна одиниця

В конкурсі можуть брати участь доктори наук, які мають досвід викладання дисциплін за профілем кафедри та стаж науково-педагогічної роботи у ЗВО III – IV рівня акредитації. Мають сертифікат з мовної освіти (на рівні В2) та сертифікати підвищення кваліфікації 180 год. та міжнародного стажування – 90 год. ( Польща). Мають навчально-методичні та наукові публікації, з них є - фахові, зарубіжні, та індексовані у SCOPUS та WOS, автори монографій та посібників. Є досвід виконавця наукової теми, відповідального за наукову роботу на кафедрі. Нагороджені грамотою МОН. Термін подання документів 30 днів (до 09.10.2021) від дня оприлюднення оголошення - 11 серпня 2021 року.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4