RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Середа, липня 28, 2021

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту оголошує конкурс на заміщення посад науково – педагогічних працівників.

На конкурс подаються документи: заява на ім’я ректора академії (написану власноруч), особовий листок з обліку кадрів, фото 3x4, автобіографія, копія документів про вищу освіту (з пред’явленням оригіналу документа), копія диплома кандидата (доктора) наук, якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), копія атестата доцента (професора), якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), список наукових робіт та винаходів (завірених за останнім місцем роботи), документ, що підтверджує підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 днів від дня опублікування оголошення в засобах масової інформації, за адресую:

Навчальний корпус № 1, вул. Набережна Перемоги, 10, м. Дніпро, 49094.

Телефон: (056) 731-96-93.

Документи подаються вченому секретарю академії (навч. корпус № 1, другий поверх, кім. 24).

Конкурс оголошується на наступні посади:

Доцента кафедри боксу, боротьби і важкої атлетики – 1 штатна одиниця

В конкурсі можуть брати участь кандидати наук, які мають досвід викладання дисциплін за профілем кафедри та стаж науково-педагогічної роботи у ЗВО III – IV рівня акредитації більше 18 років. Мають звання "Заслужений майстер спорту України", "Заслужений тренер України", "Заслужений працівник фізичної культури і спорту України". Є наукові публікації з них – фахові та в зарубіжних виданнях, навчально-методичні праці, посібники. Мають сертифікат з мовної освіти (на рівні В2) з англійської мови сертифікат міжнародного стажування. Мають акти впровадження за результатами досліджень. Брали участь у наукових конференціях, форумах різного рівня. Члени збірної команди України, чемпіон світу, старший тренер збірної команди України, особистий тренер неодноразового чемпіону світу. Виконавець програми МОК "Олімпійська солідарність DNSS" (Монголія)Нагороджені дипломами, грамотами, подяками. Є номінантом на звання "Найкращий тренер року України " (2020р.). Термін подання документів 30 днів (до 05.05.2021) від дня оприлюднення оголошення - 05 квітня 2021 року.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6