RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Субота, жовтня 31, 2020

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту оголошує конкурс на заміщення посад науково – педагогічних працівників.

На конкурс подаються документи: заява на ім’я ректора академії (написану власноруч), особовий листок з обліку кадрів, фото 3x4, автобіографія, копія документів про вищу освіту (з пред’явленням оригіналу документа), копія диплома кандидата (доктора) наук, якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), копія атестата доцента (професора), якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), список наукових робіт та винаходів (завірених за останнім місцем роботи), документ, що підтверджує підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 днів від дня опублікування оголошення в засобах масової інформації, за адресую:

Навчальний корпус № 1, вул. Набережна Перемоги, 10, м. Дніпро, 49094.

Телефон: (056) 731-96-93.

Документи подаються вченому секретарю академії (навч. корпус № 1, другий поверх, кім. 24).

Конкурс оголошується на наступні посади:

Доцента кафедри водних видів спорту – 1 штатна одиниця

В конкурсі можуть брати участь кандидати наук, які мають досвід викладання дисциплін за профілем кафедри та стаж науково-педагогічної роботи у ЗВО III – IV рівня акредитації 14 років. Мають педагогічний стаж 22 роки. Беруть участь у виконанні Тематичного плану наукових досліджень ПДАФКіС. Опубліковано 28 наукових та навчально-методичних праць, з них одна у наукометричній базі Web of Science (2020 р.). Є співавтором навчального посібника. Брали участь у 17 науково-методичних конференціях різного рівня, з них у 15 міжнародних. Є досвід керівництва науково-дослідною роботою студентів, секретаря науково-методичної ради ПДАФКіС та досвід роботи куратором. Термін подання документів 30 днів (до 03.09.2020) від дня оприлюднення оголошення - 03 серпня 2020 року.
  • 1