RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Понеділок, грудня 11, 2023

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту оголошує конкурс на заміщення посад науково – педагогічних працівників.

На конкурс подаються документи: заява на ім’я ректора академії (написану власноруч), особовий листок з обліку кадрів, фото 3x4, автобіографія, копія документів про вищу освіту (з пред’явленням оригіналу документа), копія диплома кандидата (доктора) наук, якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), копія атестата доцента (професора), якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), список наукових робіт та винаходів (завірених за останнім місцем роботи), документ, що підтверджує підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 днів від дня опублікування оголошення в засобах масової інформації, за адресую:

Навчальний корпус № 1, вул. Набережна Перемоги, 10, м. Дніпро, 49094.

Телефон: (056) 731-96-93.

Документи подаються вченому секретарю академії (навч. корпус № 1, другий поверх, кім. 24).

Конкурс оголошується на наступні посади:

Доцента кафедри педагогіки і психології – 1 штатна одиниця

В конкурсі можуть брати участь кандидати наук, які мають вчене звання доцента, досвід викладання дисциплін за профілем кафедри та стаж науково-педагогічної роботи у ЗВО III – IV рівня акредитації. Мають сертифікати міжнародного стажування, договори про творче співробітництво, акти впровадження. Автори навчально-методичних та наукових публікацій, з них є - фахові, зарубіжні, та які включені до міжнародної наукометричної бази Web of Science, співавтори 2 навчальних посібників. Виконавці наукових тем. Мають досвід керівника аспіранта, члена фахового семінару та Вченої ради ПДАФКіС, куратора. Здійснювали керівництво студентами у Всеукраїнській студентській олімпіаді. Нагороджені грамотою Дніпропетровської держобладміністрації. Термін подання документів 30 днів (до 02.12.2023) від дня оприлюднення оголошення - 02 листопада 2023 року.
  • 1
  • 2