RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Вівторок, жовтня 19, 2021

Творчі конкурси, вступні іспити і фахові випробування

Розклад творчіх конкурсів у 2021 році для здобувачів I-го рівня вищої освіти

Увага! Для складання творчого конкурсу необхідно заповнити заяву і надіслати всі документи на електронну скриньку приймальної комісії ПДАФКіС: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Термін приймання заяв закінчується за добу до початку творчого конкурсу.

Дата проведення

Спеціальність 017 «Фізична культура і спорт». Конкурсні пропозиції: «тренерсько-викладацька діяльність», «фізичне виховання».

Спеціальності 014 «Середня освіта», 017 «Фізична культура і спорт», 227 «Фізична терапія, ерготерапія». Для вступників, які мають особливі умови вступу.

30 червня 2020

Середа

 

10.00 - Консультація з української мови

01 липня 2021

Четвер

12.00 - Консультація з творчого конкурсу

10.00 - Українська мова (для всіх спеціальностей), корпус 1, ауд.20

02 липня 2021

П'ятниця

10.00 - Гімнастика (перша сесія)

(легкоатлетичний манеж)

 

03 липня 2021

Субота

10.00 - Легка атлетика (перша сесія), плавання

(легкоатлетичний манеж)

14.00 - Консультація з Біологія (спеціальності 014, 017),

Математика (спеціальність 227)

05 липня 2021

Понеділок

12.00 - Консультація з творчого конкурсу

10.00 - Біологія (спеціальності 014, 017)

Математика (спеціальність 227)

06 липня 2021

Вівторок

10.00 - Гімнастика (перша сесія)

(легкоатлетичний манеж)

 

07 липня 2021

Середа

10.00 - Легка атлетика (друга сесія), плавання

(легкоатлетичний манеж)

14.00 - Консультація з історії України, математики, іноземної мови, географії (для 014), фізики, хімії (для 014. 227), біологія (для 227)

08 липня 2021

Четвер

12.00 - Консультація з творчого конкурсу

10.00 - Історія України, математика, іноземна мова, географія (для 014), фізика, хімія (для 014, 227), біологія (для 227)

09 липня 2021

П'ятниця

10.00 - Гімнастика (перша сесія)

(легкоатлетичний манеж)

 

10 липня 2021

Cубота

10.00 - Легка атлетика (друга сесія), плавання

(легкоатлетичний манеж)

 

12 липня 2021

Понеділок

10.00 - Гімнастика (перша сесія)

(легкоатлетичний манеж)

 

13 липня 2021

Вівторок

10.00 - Легка атлетика (друга сесія), плавання

(легкоатлетичний манеж)

 

Розклад творчіх конкурсів у 2021 році для здобувачів I-го рівня вищої освіти на основі ОКР "Молодший спеціаліст"

 

Денна форма навчання

014 Середня освіта, 017 Фізична культура і спорт, 227 Фізична терапія, ерготерапія

23 липня 2021

12.00 – Консультація з фахового іспиту (ауд. 20, для спеціальностей 014 Середня освіта, 017 Фізична культура і спорт)

12.00 – Консультація з фахового іспиту (ауд. 39, для спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія)

24 липня 2021

10.00 – Фаховий іспит (актова зала, для спеціальності 014 Середня освіта; 20 ауд., для спеціальності 017 Фізична культура і спорт; 39 ауд., для спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія)

Розклад творчіх конкурсів у 2021 році для здобувачів II-го рівня вищої освіти

 

Денна форма навчання

227 Фізична терапія, ерготерапія

017 Фізична культура і спорт

014 Середня освіта (фізична культура)

26 липня 2021

12.00 - Консультація з “Фізичної терапії, ерготерапії», «Медико-біологічних основ фізичної терапії, ерготерапії» (ауд.39)

12.00 - Консультація з “Теорії та методики спорту” (актова зала) – «Магістр»

12.00 Консультація з “Теорії та методики фізичного виховання” (ауд.20) «Магістр», для 014 Середня освіта, 017 ФКіС, ОПП «Вчитель фізичного виховання»

27 липня 2021

10.00 - Фізична реабілітація - іспит (ауд. 39)

10.00 - Теорія та методика спорту – іспит (актова зала), ОПП «Фізична культура і спорт»

10.00 - Теорія та методика фізичного виховання - іспит - для 014 Середня освіта (ауд.20)

 

10.00 – Теорія та методика фізичного виховання (актова зала, ауд. 20), ОПП «Вчитель фізичного виховання»

 

* - Затверджена електронна копія розкладу.

  • Програми для вступників на I рівень
  • Програми для вступників на II рівень
  • Програми для вступників на III рівень
  • Результати творчого конкурсу 2021

Для вступників на спеціальність - 014.11 Середня освіта (фізична культура)

1

Програма вступного іспиту з Біології

2

Програма вступного іспиту з Географії

3

Програма вступного іспиту з Української мови

4

Програма вступного іспиту з Фізики

5

Програма вступного іспиту з Історії України

6

Програма вступного іспиту з Математики

7

Програма вступного іспиту з Хімії

8

Програма вступного іспиту з Іноземної мови

9

Програма вступного фахового іспиту з теорії та методики фізичного виховання на основі ОКР «Молодший спеціаліст» для вступу на спеціальність 014 Середня освіта предметна спеціальність 014.11 Середня освіта (фізична культура)

10

Програма вступного фахового іспиту з теорії та методики фізичного виховання на основі ОКР «Молодший спеціаліст» для вступу на 017 Фізична культура і спорт, освітня програма «фізичне виховання»

Для вступників на спеціальність - 017 Фізична культура і спорт

1

Програма нормативних вимог з оцінки фізичних здібностей (творчий конкурс)

2

Програма вступного іспиту з Біології

3

Програма вступного іспиту з Української мови

4

Програма вступного іспиту з теорії та методики спорту на основі ОКР «Молодший спеціаліст»

Для вступників на спеціальність - 227 Фізична терапія, ерготерапія

1

Програма вступного іспиту з фізичної терапії, ерготерапії на основі ОКР «Молодший спеціаліст»

2

Програма вступного іспиту з Біології

3

Програма вступного іспиту з Української мови

4

Програма вступного іспиту з Фізики

5

Програма вступного іспиту з Математики

6

Програма вступного іспиту з Хімії

Для вступників на спеціальність - 014.11 Середня освіта (фізична культура)

1

Програма вступного фахового іспиту з «Теорія та методика фізичного виховання» для вступу на спеціальність 014 Середня освіта предметна спеціальність 014.11 Середня освіта (фізична культура).

2

Програма вступного фахового іспиту з «Теорія та методика фізичного виховання» для вступу на спеціальність 017 Фізична культура і спорт, освітня програма «викладач фізичного виховання»

3

Програма вступного іспиту з «Іноземна мова»

Для вступників на спеціальність - 017 Фізична культура і спорт

1

Програма вступного фахового іспиту з «Теорії, методики спорту»

2

Програма вступного іспиту з «Іноземна мова»

Для вступників на спеціальність - 227 Фізична терапія, ерготерапія

1

Програма вступного фахового іспиту з «Фізична терапія, ерготерапія»

2

Програма вступного іспиту з «Іноземна мова»

 

1

Програма вступного іспиту для здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 017 «Фізична культура і спорт».

2

Програма вступного іспиту для здобуття наукового ступеня доктора філософії з іноземної мови.

 

1. Результати творчого конкурсу з оцінки фізичних здібностей вступників дата проведення 02-03 липня 2021 (загальна оцінка).

2. Результати творчого конкурсу з оцінки фізичних здібностей вступників дата проведення 06-07 липня 2021 (загальна оцінка).

3. Результати творчого конкурсу з оцінки фізичних здібностей вступників дата проведення 09-10 липня 2021 (загальна оцінка).

4. Результати творчого конкурсу з оцінки фізичних здібностей вступників дата проведення 12-13 липня 2021 (загальна оцінка).

5. Результати творчого конкурсу з оцінки фізичних здібностей вступників дата проведення 20-21 липня 2021 (загальна оцінка).