Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

П'ятниця, квітня 19, 2024

Спортивна робота у ПДАФКіС

Спорт сприяє досягненню фізичної та духовної досконалості людини,  створенню патріотичних почуттів та формуванню міжнародного іміджу країни.

Про затвердження Рекомендацій щодо стратегічного розвитку фізичного виховання та спорту серед студентської молоді на період до 2025 року.

В Академії навчаються  117 студентів які мають звання: 1 – «Заслужений майстер спорту України», 6 - «Майстер спорту України міжнародного класу», 72 – звання «Майстер спорту України», 38 – звання «Кандидати в майстри спорту».

• Спортивна робота у 2019 році
  • Спортивна робота у 2018 році
  • Спортивна робота у 2017 році
  • Рейтинг студентів-спортсменів - 2019

Спорт сприяє досягненню фізичної та духовної досконалості людини, створенню патріотичних почуттів та формуванню міжнародного іміджу країни.

До складу збірних команд України  входять 108 студентів.

У 2019 році студентами Академії у спортивних змаганнях на першість світу, Європи, Кубках світу та Європи, а також на першість та Кубки України з різних видів спорту завойовано 215 медалей, з них: 72 – золотих, 73 – срібних та 70 – бронзових.

З них у чемпіонатах, Кубках світу, Європи та Всесвітній Універсіаді завойовано 28 медалей (золотих – 9, срібних – 9, бронзових – 10).

Протягом року студенти Академії брали участь у спортивних змаганнях в 22 країнах світу: Чехії, Грузії, Білорусі, Угорщині, Болгарії, Румунії, Росії, Туреччині, Німеччині, Швейцарії, Китаї, Нідерландах, Хорватії, Молдові, Сербії, Італії, Естонії, Словаччині, Кореї, Греції, Португалії, Австрії.

Чемпіонами та призерами цих змагань стали студенти:

Ахмедов Раміль виборов звання чемпіона світу з кікбоксингу в м. Мерера– Декарера (Італія);

Горб Єлизавета  стала срібним призером чемпіонату світу з боротьби самбо серед юніорів в м. Тбілісі (Грузія);

Булавіна Руслана стала бронзовим призером чемпіонату Європи  та срібним призером Кубка Європи з дзюдо (Хорватія, Румунія);

Лещенко Дмитро став бронзовим призером чемпіонату Європи з дзюдо (Бельгія);

Колеснікова Валерія – чемпіонка та бронзовий призер чемпіонату Європи з дзюдо (Бельгія);

Васецький Дмитро  – бронзовий призер чемпіонату світу з греко-римської боротьби (Естонія);

Шевченко Катерина – дворазова чемпіонка світу з козацького двобою (Україна);

Лопатніченко Богдан – срібний призер світу з козацького двобою (Україна);

Мелешко Наталя – бронзовий призер чемпіонату Європи з боксу;

Кобзар Наталя – чемпіонка світу з легкої атлетики (м. Дубаї) (Інваспорт);

Шуляр Юлія – срібний призер чемпіонату світу з легкої атлетики (м. Дубаї) (Інваспорт);

Білик Андрій – срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів з пауерліфтингу  (Чехія);

Даниленко Дмитро – бронзовий призер чемпіонату Європи з веслування на байдарках у м. Ауронцо ді Кадаре (Італія) та бронзовий призер чемпіонату світу у м. Пловдив (Болгарія);

Філатов Денис – срібний призер чемпіонату Європи з веслування на байдарках у м. Ауронцо ді Кадаре (Італія);

Александров Євген – срібний призер чемпіонату Європи з веслування академічного у м. Брест (Білорусь);

Такало Петро –  бронзовий призер чемпіонату Європи з бадмінтону у м. Тренчин (Словакія);

Шеремет Артем – срібний призер чемпіонату Європи з футболу у м. Зейст (Нідерланди);

Радванський Влад – чемпіон та срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів із сучасного п’ятиборства (Польща).

У чемпіонатах і Кубках України з різних видів спорту завойовано 187 медалей, з них: золотих – 63, срібних – 64, бронзових – 60.

Наш ЗВО займає гідне місце серед закладів вищої освіти з підготовки спортсменів високої кваліфікації, а в майбутньому талановитих тренерів

У минулому навчальному році студенти академії брали участь у спортивних змаганнях на першість світу, Європи, Кубках світу та Європи, а також на першість та Кубки України з різних видів спорту.

Завойовано 194 медалей, з них: 73 – золотих, 66 – срібних та 55 – бронзових.

Для досягнення високих спортивних результатів академія надала нашим найкращим спортсменам усі можливості для тренування та підготовки до відповідальних змагань. Ста тридцяти п’яти студентам був наданий індивідуальний графік навчання. З них вісім мають звання «Майстер спорту України міжнародного класу», 78 – звання «Майстер спорту України», 49 – «Кандидат в майстри спорту», 114 студентів входили до складу збірних команд України, 54 – членами збірних команд України, 60 - до резерву збірних команд України з різних видів спорту. За звітний період дев’яти студентам було присвоєно спортивне звання «Майстер спорту України».

Студенту кафедри Спортивних ігор Шеремету Артему присвоєно високе спортивне звання «Майстер спорту України міжнародного класу»,

На присвоєння почесного звання «Заслужений майстер спорту України» підготовлено подання на студента кафедри боксу, боротьби та важкої атлетики Ахмедова Раміля, дворазового чемпіона світу, чемпіона Європи з кікбоксингу.

У 2017 році найкращі спортсмени академії брали участь у ХХIХ Всесвітній літній Універсіаді, чемпіонатах світу та Європи серед молоді, кубках світу та Європи, а також у чемпіонатах і кубках України з різних видів спорту.

Спортивне звання «Майстер спорту України» міжнародного класу мають 11 студентів, 88 – звання майстер спорту України та 50- звання кандидат у майстри спорту України.

До списків збірної команди України з різних видів спорту входять 129 студентів академії, 49 -  з них  до списку головних команд України, 80 -  до резерву збірних команд України.

У спортивних змаганнях з різних видів спорту студентами академії здобуто 237 медалей, з них  88- золотих, 72 – срібних та 77 – бронзових.

Протягом року студенти академії захищали престиж держави у спортивних змаганнях в 26 країнах світу: Чехії, Фінляндії, Китаї, Іспанії, Бразилії, Словенії, Італії, Польщі, Угорщині, Сербії, Індії , Великобританії, Тайвані,  Білорусії, Франції, Литві, Болгарії, Німеччині, Казахстані, Швейцарії, Туреччині, Молдові, Нідерландах, Румунії та Хорватії.

У спортивних змаганнях світового та Європейського рівня завойовано 25 медалей, з них – 9 золотих, 6 срібних та 10 бронзових.

Головними змаганнями цього року для студентів була ХХ1Х Всесвітня літня Універсіада, де студентка кафедри гімнастики Сич Д. здобула золоту та бронзову нагороди з художньої гімнастики.  Луценко К.  на цих же змаганнях стала срібним та бронзовим призером.

Чемпіонами та призерами чемпіонатів, кубків світу стали студенти академії: Ахмедов Р. та Іваниця В. стали чемпіонами світу в Італії з кікбоксінгу; Барабаш К. – у чемпіонаті світу в Індії з карате здобула  три золоті та одну срібну медаль; Шеремет А. і Красильніков А. -  стали чемпіонами світу з футболу ( інваспорт) в Аргентині; Даниленко Д. – здобув звання чемпіона світу серед юнаків з веслування на байдарках; Філатов Д. – здобув срібну нагороду на чемпіонаті світу серед юнаків з веслування на каноє; Мчедлідзе Муразі і Чіхладзе Гія стали бронзовими призерами чемпіонату світу серед молоді  з вільної боротьби; Луценко К. – на етапі кубка світу з художньої гімнастики в Ізраїлі здобула бронзову нагороду з багатоборства.

Чемпіонкою Європи з легкої атлетики серед молоді в метанні молоту стала Шамотіна А.; Даниленко Д. став чемпіоном Європи серед юнаків з веслування на байдарках; Білик А. завоював звання чемпіона Європи з пауерліфтингу; Тимошенко О. і Деркач О. здобули срібні нагороди чемпіонату Європи серед молоді з веслування академічного; Мананкова О. та Козина О. у чемпіонаті Європи з волейболу (інваспорт) в Хорватіїї  стали  срібними призерами;  Закурдаєв М. та Тимофеєнко С. здобули бронзову нагороду в Амстердамі з баскетболу.

Найкращі спортсмени нашої академії у 2017 році які брали участь у багатьох спортивних змаганнях України завоювали 212 медалей, з них 79 – золотих, 66 - срібних і 67 – бронзових.

Чемпіонами та призерами цих змагань стали такі студенти: Плесной А., Герак Д., Лифар Т. з важкої атлетики; Радченко А., Хлопецький Д., Компанійченко І. з боротьби ;Савченко В. , Жмурко Р.  з боксу; Бардей М., Хніченкова А. – з фігурного катання; Казбекова Є. з скелелазіння; Іванов І., Федоренко Р., Ященко О., Юрченко Б., Деркач А., Собко А., Серебрянська Д. з веслування; Байрак Ю., Коваленко С., Гейко К., Суханова Є., Лебідь А., Назима Є. з легкої атлетики; Ванзенко Д., Абрамчук К. з плавання; Товстопят Р., Царенко В. з кульової стрільби  та інші.

За підсумками виступів у спортивних змаганнях 2019 року до десятки найкращих спортсменів ПДАФКіС увійшли наступні студенти: