RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

П'ятниця, серпня 19, 2022

Спортивне свято «Баскетбол для всіх»

7 червня 2016 року кафедрою спортивних ігор було проведено свято «Баскетбол для всіх». В заході взяли участь студенти ІІ-го курсу факультетів «Олімпійського та професійного спорту» та «Фізичного виховання». 

 

Студенти різних спеціалізацій мали змогу продемонструвати свої вміння та навички, які вони отримали під час вивчення дисципліни «Теорія та методика баскетболу». Свято передбачало проведення п’яти конкурсів з елементами баскетболу («Лотерея», «Кращий дріблер», «Кращий снайпер», «Хрестики-нулики», «Штрафні кидки»).

До складу журі увійшли провідні фахівці в галузі фізичної культури та спорту.

У запеклій боротьбі перше місце за підсумками конкурсів розділили студенти груп ФВ-14-6 та С-14-1, які набрали однакову кількість очок. Третє місце посіли студенти групи ФВ-14-5.

Кращим снайпером серед студентів ІІ курсу став студент групи С-14-1 Чорний Дмитро (спеціалізація «Волейбол»). В номінації «Воля до перемоги» нагороду отримав студент групи С-14-2 Шаповалов Святослав (спеціалізація «Футбол»). Студентки групи ФВ-14-1 отримали нагороду в номінації «Головне – участь, а не перемога».

Свято пройшло на високому емоційному рівні.

Викладачі спеціалізації баскетбол кафедри спортивних ігор.