RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

П'ятниця, серпня 19, 2022

Зв'язок з роботодавцями

23 грудня 2019 року відбулося розширене засідання кафедри теорії і методики фізичного виховання, на якому були присутні роботодавці: директори, заступники директорів, вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти м. Дніпра.

На порядку денному було ознайомлення присутніх зі змістом освітньо-професійних програм підготовки бакалаврів за спеціальностями 014 Середня освіта і 017 Фізична культура і спорт, що викликало значний інтерес слухачів.

Розробниками освітньо-професійних програм «Вчитель фізичного виховання» та «Інструктор-методист з фізичної культури і спорту» було представлено загальну характеристику програм. Особливу увагу надано поясненню формування у здобувачів вищої освіти загальних і фахових компетентностей в процесі навчання, можливостям працевлаштування випускників. Було роз’яснено структурно-логічну схему освітніх компонентів програм, а також форми, методи та технології навчання і викладання. Предмет обговорення мав схвальні відгуки та забезпечив зворотний зв’язок із запрошеними фахівцями.

Завідувач кафедри ТМФВ, доцент Степанова І.В., гарант освітньо-професійної програми «Вчитель фізичного виховання», доцент Сидорчук Т.В.