RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

П'ятниця, серпня 19, 2022

Засідання робочої групи з проблеми реформи спорту в Україні

22 жовтня 2019 р. в Придніпровській державній академії фізичної культури і спорту відбулась непересічна подія. Згідно з рішенням Управління молоді та спорту Дніпропетровської ОДА у нашому закладі вищої освіти було проведене перше засідання Робочої групи з проблеми реформи спорту в Україні.

Наукову розробку із зазначеної проблеми на засіданні групи презентував завідувач кафедри теорії та методики спортивної підготовки академії, доктор педагогічних наук, професор Приходько В.В.

Участь у роботі групи, а також у дискусії за темою реформи спорту, прийняла як представники спортивних організацій області і міста, так і фахівці нашої академії. Серед присутніх були заступник начальника Управління молоді та спорту ОДА Панченко А.І., Буря Є.О. начальник обласного відділення Комітету фізичного виховання і спорту МОН України, Міфтахутдінова Д.А. кандидат наук з фізичного виховання та спорту, директор Комунального закладу Дніпровська обласна школа вищої спортивної майстерності, Грозицький Г.М. голова асоціації ветеранів спорту Дніпропетровської області, Афанасьєв С.М., доктор наук з фізичного виховання та спорту, перший проректор ПДАФКіС та ін.

Сподіваємось, що винесене на засідання групи питання, яке було розкрите у доповіді професора Приходько В.В., а такої його жваве обговорення учасниками, стануть у нагоді спортивному керівництву області і України в цілому в справі реформи спорту.

Декан факультету ФКІС доцент Долбишева Н.Г.