RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

П'ятниця, травня 24, 2024

V Всеукраїнська студентська науково-методична конференція – 2019 рік

5 квітня 2019 р. у ПДАФКіС відбулася V Всеукраїнська студентська науково-методична конференція з міжнародною участю «НЕОЛІМПІЙСЬКИЙ СПОРТ: ІСТОРІЯ, ПРОБЛЕМИ УПРАВЛІННЯ ТА СИСТЕМА ПІДГОТОВКИ СПОРТСМЕНІВ», яка була організована Придніпровською державною академією фізичної культури і спорту сумісно з Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji (Польща), International Scientific, Educational and Training Center (Естонія) та Ivane Javakhishvili Tbilisi State University (Грузія).

Конференція була присвячена історичним, соціально-гуманістичним, організаційно-правовим, економічним аспектам розвитку неолімпійського спорту на території України та світовому просторі.

В конференції прийняли участь студенти 13 вищих навчальних закладів України ІІ-ІV рівнів акредитації.

На пленарному засіданні з вітальним словом виступили: перший проректор з науково-педагогічної роботи ПДАФКіС д.фіз.вих., доцент Афанасьєв С.М. і гості конференції: Буря Є.О. – начальник Дніпропетровського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України, Білик О. – член Львівської обласної федерації корфболу, Васецький Ю.В. – президент федерації хортингу м. Дніпро.

З метою популяризації неолімпійських видів спорту у спортивному залі (спортивні ігри) ПДАФКіС відбулися показові виступи представників збірної команди Дніпропетровської області з хортингу і корфтболу.

В другій частині конференції відбулися секційні засідання на яких студенти представили власні наукові дослідження з історії розвитку неолімпійських видів спорту, особливості підготовки спортсменів-неолімпійців, місця і значення неолімпійських видів спорту в системі освіти, фізичної рекреації та реабілітації.

За матеріалами конференції підготовлено електронний збірник студентських наукових досліджень.

Декан факультету фізичної культури і спорту, доцент, к. фіз. вих. Долбишева Н. Г.