RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

П'ятниця, серпня 19, 2022

ХХІІ Міжнародний науковий конгрес «Олімпійський спорт і спорт для всіх»

26-28 жовтня 2018 р. ректор, професор Савченко Віктор Григорович, декан факультету фізичної культури і спорту, доцент Долбишева Ніна Григорівна, завідувач кафедри спортивних ігор, доцент Мітова Олена Олександрівна прийняли участь у ХХІІ Міжнародному науковому конгресі «Олімпійський спорт і спорт для всіх» в Тбілісі присвячений 80-ти річчя від дня заснування Грузинського Державного навчального університету фізичного виховання і спорту.

Савченко В.Г. прийняв участь у засіданні Міжнародної асоціації університетів фізичної культури і спорту, яка була проведена під керівництвом Закірьянова Кайрат Кайрулліновича Президента Міжнародної асоціації університетів фізичної культури і спорту, Президента федерації студентського спорту Республіки Казахстан, Президента Казахської академії спорту і туризму, Президента Олімпійської академії Республіки Казахстан, члена Виконавчого комітету Міжнародної федерації студентського спорту.

Доцент Долбишева Н.Г. виступила з доповіддю «Основи психологічної підготовки в інтелектуальних видах спорту», доцент Мітова О.О. з доповіддю «Вдосконалення системи контролю протягом багатолітньої підготовки у командних видах спорту».

Декан факультету фізичної культури і спорту, доцент Долбишева Ніна Григорівна.