RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

П'ятниця, серпня 19, 2022

Міжнародна конференція - Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми та перспективи

В Києві в Національному університеті фізичного виховання і спорту України 15-16 листопада 2017 року відбулась Міжнародна конференція «Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми та перспективи».

У конференції взяли участь представники Національного олімпійського комітету України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства молоді та спорту України, ректори ВНЗ спортивного профілю, науковці з 10-ти країн світу та провідні науковці України.

Делегацію Придніпровської державної академії фізичного виховання і спорту очолив ректор, доктор педагогічних наук, професор Савченко Віктор Григорович.

Учасниками конференції від академії були проректор з наукової діяльності, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор Москаленко Наталія Василівна та завідувач кафедри спортивних ігор, кандидат наук, доцент Мітова Олена Олександрівна.

На форумі були представлені питання, присвячені основним проблемам спорту, екології спорту, природоохоронній діяльності при підготовці та проведенні спортивних заходів та проблемам рухової активності населення України. В обговоренні питань щодо сучасних підходів до підвищення рухової активності населення взяли участь ректор Савченко Віктор Григоровичта перший проректор з наукової діяльності Москаленко Наталія Василівна.

Результатом роботи форуму стало підписання Меморандуму, який сприятиме позитивному зрушенню щодо пропаганди й залучення громадян України через спорт до охорони навколишнього середовища, навчання культурі поведінки з природою, бережливого ставлення до неї.

Викладач кафедри спортивних ігор, к. фіз. вих., Соловей Д.О.