RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

П'ятниця, серпня 19, 2022

Підсумки конференції - Баскетбол: історія, сучасність, перспективи 2016

20-21 грудня 2016 р пройшла І Всеукраїнська з міжнародною участю науково-практичної Інтернет-конференція Баскетбол: історія, сучасність, перспективи. Конференцію було присвячено святкуванню 125-річчя існування баскетболу в світі.

У конференції взяло участь 83 учасника (з яких 6 - докторів наук, 28 – кандидатів наук, 18 – студентів та 31 – інших викладачів та фахівців з баскетболу) з трьох країн (України (70), Білорусі (4) та Росії (9)) з 21 організацій з яких, ВНЗ - 21 та спортивних заклади – 4.

За результатами конференції підготовлено електронний збірник матеріалів конференції, який містить 54 статті за п’ятьма розділами:

Баскетбол: історія, сучасність, перспективи: матеріали І Всеукраїнської з міжнародною участю науково-практичної інтернет-конференції (м. Дніпро, 20-21 грудня) / відповід. ред. О. О. Мітова; тех. ред. Т. В. Михайлова. – [Електронний ресурс] - Дніпро : ДДІФКіС, 2016. – 248 с.

Матеріали конференції в збірнику доступно для перегляду.

В урочистому заході організованому кафедрою спортивних ігор під керівництвом майстра спорту з баскетболу, доцента Мітової Олени Олександрівни, взяли участь провідні фахівці з баскетболу та видатні спортсмени Дніпропетровщини, такі як: Заслужений тренер Радянського Союзу, який виховав Олімпійських чемпіонок, Ісаак Юхимович Майзлін; капітан команди суперліги «Дніпро», гравець національної збірної України, майстер спорту з баскетболу Станіслав Тимофєєнко та майстер спорту міжнародного класу, лідер БК «Дніпро», гравець національної збірної Олександр Мішула, окрім того, директор БК «Дніпро» Юрій Продан, представник Дніпропетровського вищого училища фізичної культури - тренер, майстер спорту з баскетболу Дмитро Марков, президент ветеранського баскетбольного клубу – Євген Віхорєв, та багато фахівців з баскетболу – Ростислав Дрьомов, Владислав Смирнов, Валентин Мирончик та інші, які є випускниками Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту.

Завідувач кафедрою спортивних ігор, доц,, к.фіз.вих. Мітова О. О.