RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

П'ятниця, березня 24, 2023

ВЕЛЬМИШАНОВНА ІРИНО ВАСИЛІВНО ВІТАЄМО ВАС З 75-РІЧЧЯМ!

В цей урочистий день колектив Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту щиро вітає Вас з 75-річчям!

Ми знаємо Вас, як невтомну, цілеспрямовану, самовіддану людину, Майстра спорту СРСР з волейболу, викладача, який підготував цілу плеяду спортсменів та як відповідального секретаря приймальної комісії академії.

Ваша професійна діяльність є зразком високого почуття обов’язку, відповідальності, працелюбності, відданості обраній Вами справі і гідного наслідування.

Ви багато сил і творчої наснаги віддаєте благородній справі — підготовці висококваліфікованих фахівців з фізичної культури і спорту.

Довгі роки наполегливої, творчої і плідної праці характеризують Вас, як добросовісного, грамотного, енергійного, принципового, вдумливого педагога і тренера, чий приклад надихає оточуючих Вас на творчий пошук і щиросердні вчинки.

Ви завжди проявляєте людяність, високу порядність, сумлінність, що викликає повагу до Вас колег, викладачів і студентів. Ви завжди є для оточуючих яскравим прикладом душевної та чуйної людини.

Шановна Ірино Василівно!

Бажаємо Вам на довгі роки доброго здоров’я, щастя, миру, благополуччя, нових творчих досягнень, невичерпної енергії та наснаги у здійсненні всіх Ваших планів та мрій. Нехай кожен день Вашого життя буде наповнений радістю, світом та любов’ю рідних і близьких!

Ректор академії, професор Віктор САВЧЕНКО; Ректорат; Вчена рада; Профспілковий комітет