RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Понеділок, липня 24, 2017

Студент-спортсмен 2016 року

У 2016 році наші спортсмени виступали на змаганнях в переважній більшості обласних центрів України, а також в 30 країнах світу, таких як: Бразилія, Таїланд, Іран, Індія, Чехія, Англія, Латвія, Польща, Пуерто-Ріко, Республіка Білорусь, Угорщина, Франція, Болгарія, Литва, Румунія, Росія, Туреччина, Азербайджан, Вірменія, Молдова, Німеччина, Люксембург, Казахстан, Словаччина, Швейцарія, Словенія, Китай, Голландія, Естонія і Об’єднані Арабські Емірати.

Головними змаганнями року були ХХХІ літні Олімпійські і XV Паралімпійські ігри в Бразилії. Сім студентів інституту брали участь у Паралімпіаді – це Красильников Артем і Подільський Станіслав по футболу, Ванзенко Дмитро – з плавання, Ляху Ірина – з кульової стрільби, Копійка Марина – з пауерліфтінгу та Мананкова Олена – з волейболу, Стецюк Світлана з легкої атлетики.

Чемпіонами Паралімпійських ігор з футболу стали: Красильников Артем і Станіслав Подільський, які в фіналі матчу з Іраном здобули перемогу з рахунком 2:1.

Бронзовим призером Паралімпійських ігор з плавання став Ванзенко Дмитро, який на дистанції 200 м комплексного плавання показав третій результат.

Олена Мананкова, студентка кафедри спортивних ігор, зайняла почесне четверте місце в складі збірної команди України з волейболу серед жінок, поступившись у впертій боротьбі за третє місце господарям турніру – команді Бразилії.

Не завоювали медалі, але гідно виступили Ляху Ірина в кульовій стрільбі, Стецюк Світлана в легкій атлетиці та Копійка Марина в пауерліфтингу.

В чемпіонатах, кубках світу та Європи у 2016 році студентами завойовано 18 медалей, з них: золотих – 9, срібних – 5 і бронзових – 4.

  • Чемпіонати світу і Європи - 2016
  • Всеукраїнські змаганнях 2016
  • Присвоєно звання майстра спорту України - 2016
  • Рейтинг студентів-спортсменів - 2016

Барабаш Катерина – в чемпіонаті світу з кіокушин-кай карате в Індії завоювала три золотих і 1 срібну медаль, на кубку світу стала бронзовим призером;

Чихладзе Гія і Мчелідзе Муразі – в чемпіонаті світу серед клубних команд з вільної боротьби завоювали бронзові медалі;

Ляху Ірина – в кубку світу з кульової стрільби в Таїланді (м .Бангкок) і в кубку світу в Польщі (м. Щецен) завоювала золоті медалі;

Клочко Вікторія – в кубку Європи з легкої атлетики, який проходив в Румунії, завоювала бронзову медаль в метанні диску;

Ахмедов Раміль – завоював звання чемпіона Європи з кікбоксингу в Румунії (м. Бухарест);

Білик Андрій – завоював срібну медаль на чемпіонаті світу серед юніорів з пауерліфтингу в Польщі;

Вороний Владислав – став срібним призером чемпіонату Європи до 23-х років з греко-римської боротьби в Болгарії;

Колесник Олена – срібний призер чемпіонату Європи з вільної боротьби в Латвії;

Момотов Руслан – срібний призер чемпіонату Європи в Польщі з гирьового спорту;

Гречко Олександр – завоював звання чемпіона Європи у веслуванні на каное в Чехії.

Шамотіна О., Клочко В., Суханова Е., Калюжна В., Байрак Ю. – легка атлетика;

Собко А., Серебрянська Д., Вертелецький Г., Гречка А., Федоренко Р., Шкільов В., Ященко Е., Сябро С., Будько С. – весловий спорт;

Коба Н., Підлісна В., Гончаров А., Герасимчук С., Абрамчук Е., Дмитрук В. – плавання;

Казбекова Е. – скелелазіння;

Колесніков А., Лось С., Царенко В., Ляху І. – кульова стрільба;

Ахмедов Р., Черноколенко О., Савченко В., Іваниця В., Кийко Є. – бокс, кікбоксинг;

Барабаш К., Колесник А., Юрченко Ю., Чихладзе Г., Мчедлідзе М., Вороний В., Юрченко Ю., РадченкоА., Хлопецький Д., Горб Е. – боротьба;

Плесной А., Лифар Т., Гудзенко О. – важка атлетика, пауерліфтинг;

Луценко К., Сич Д., Шерстюк І. – художня гімнастика;

Бардей М., Хниченкова Г. – фігурне катання;

Масальський С., Коренюк В., Шевченко В., Мішула О. – баскетбол та інші.

Двом студентам присвоєно звання майстра спорту України міжнародного класу – це Красильникову Артему і Подільському Станіславу.

Звання майстра спорту України присвоєно наступним студентам:

Рибалко Роман – настільний теніс;

Басай Ігор – кікбоксинг;

Савченко Вікторія – кікбоксинг;

Третьяков Микита – кікбоксинг;

Ксенчук Богдан – важка атлетика;

Білик Андрій – пауерліфтинг;

Сич Дарина – настільний теніс;

Іванова Анастасія – легка атлетика (спис);

Одай Наталя – боротьба сумо;

Хлопецький Данило – боротьба дзю-до.

 

За підсумками виступів у спортивних змаганнях 2016 року до десятки кращих спортсменів ПДАФКіС увійшли наступні студенти:

1.

Барабаш Катерина, МСУМК, карате

1856 очок

2.

Красильников Артем, МСУМК, футбол (інв.)

660 очок

3.

Колесніков Андрій, МСУМК, кул. стрільба

612 очок

4.

Мчедлідзе Муразі, МСУМК боротьба вільна

542 очок

5.

Ляху Ірина, МСУМК, кульова стрільба

540 очок

6.

Чихладзе Гія – МСУМК, боротьба вільна

502 очок

7.

Луценко Катерина – МСУ, худож. гімнастика

476 очок

8.

Федоренко Роман – МСУМК, веслув. академ.

450 очок

9.

Серебрянська Діана – МСУМК, веслув. академ.

446 очок

10.

Ванзенко Дмитро – МСУМК, плавання (інв.)

440 очок

11.

Лось Станіслав – МСУ, кульова стрільба

440 очок