RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Субота, листопада 25, 2017

Телефонний довідник

Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту

Назва підрозділу, посади

Міський номер

Внутрішній номер

П. І. по Б.

Керівний склад і адміністрація

Приймальна ректора

731-96-89

102

Ходько Ганна Олександрівна

103

Музика Оксана Олександрівна

Перший проректор з НПР

731-96-91

104

Афанасьєв Сергій Миколайович

Проректор з наукової діяльності

731-96-92

127

Москаленко Наталія Василівна

Відповідальний з спортивної роботи

46-64-36

110

Рузанов Віктор Павлович

Вчений секретар

731-96-93

122

Андрюшина Любов Леонідівна

Канцелярія

371-33-17

121

Рудвольга Людмила Василівна

Начальник відділу кадрів

375-67-62

106

Полякова Любов Григорівна

Відділ кадрів, студентський стіл

731-97-14

107

Лисунова Людмила Іванівна

Головний бухгалтер

31-88-75

105

Сергєєва Людмила Олексіївна

Бухгалтерія

31-88-76

731-96-94

119

відділ розрахунковий і студентський

відділ плановий і оренди

Навчальний відділ, керівник

744-06-40

-

Зайцева Валентина Юріївна

Приймальна комісія

731-97-12,

 

378-32-31

114

Мицак Ірина Василівна, Новак Тетяна Ярославна

4 поверх.

Аспірантура

46-35-17

126

Микитчик Ольга Сергіївна

Деканат факультету ОПС

731-97-16

116

Долбишева Ніна Григорівна

Диспет. -

Деканат факультету ФВ

744-68-70

-

Соловей Олександр Михайлович

Диспет. - Бродовая Лариса Олександрівна

Деканат заочного факультету

731-96-95

-

Лисенко Світлана Олександрівна

Диспет. - Галан Інна Вікторівна

Профспілковий комітет

46-05-76

108

Самошкіна Марина Григорівна

Помічник ректора з АГР

375-67-61

111

Васіліцев Леонід Миколайович

Завідувач господарством

375-67-58

-

Антіпов Олег Іванович

Головний інженер

372-45-64

-

Васіліцева Тамара Анатоліївна

Кафедри інституту

Навчальний корпус № 1, Набережна Перемоги, 10

Кафедра боксу, боротьби та важкої атлетики

47-58-66

112

 

Викладацька важкої атлетики

47-58-61

-

 

Викладацька боксу

731-97-13

115

Шевченко Олексій Васильович, Яремка І.М.

Викладацька боротьби

46-64-52

221

Махінько Микола Павлович, Ставрінов Н. Г.

Зав. каф. педагогіки і психології

731-96-93

-

Андрюшина Любов Леонідівна

Зав. каф. соц. - гум. наук

372-45-63

123

Корогод Лариса Петрівна

Кафедра соц.-гум. наук

47-25-06

-

Викладацька

Зав. каф. спортивних ігор

46-64-46

109

Мітова Олена Олександрівна

Кафедра спортивних ігор

731-97-14

118

Викладацька

Зав. каф. легкої атлетики

46-05-82

117

Горбенко Василь Петрович

Зав. каф. водних видів спорту

46-10-91

125

Лашко Володимир Пантелеевич

Викладацька плавання

46-64-41

-

Астахов В.А.

Водно-спортивна база (веслування)

47-23-60

-

Черговий, викладацька

Навчальний корпус № 2, вул. Князя Володимира Великого (вул. Плеханова) 2а

Зав. каф. олімп. і професійного спорту

794-66-74

-

Приходько Володимир Васильович

Каф. теорії і методики фіз. виховання

38-84-33

-

викладацька

Зав. каф. фізіолог. і спорт. медицини

35-35-49

-

Луковська Ольга Леонівна

Кафедра фізіолог. і спорт. медицини

794-66-71

-

Викладацька

Зав. каф. фізичній реабілітації

794-66-70

-

Майкова Тетяна Володимирівна

Кафедра фізичної реабілітації

745-10-76

-

Викладацька

Зав. каф. анатомії, біомеханіки і спортивної метрології

38-85-26

-

Самошкін Владлен Валентинович

Кафедра анатомії, біомеханіки і спортивної метрології

744-27-20

-

Малютова Оксана Миколаївна

Зав. кафедри іноземних мов

745-15-12

-

Коваленко Ніна Леонідівна

Кафедра іноземних мов

745-15-12

-

Викладацька

Спортивний комплекс «Славутич», вул. 6 - ї стрілецької дивізії, 11

Зав. кафедрою гімнастики

745-63-28

-

Борисова Юлія Юріївна

Навчально-допоміжні підрозділи

Лабораторія ОТ, корп. 1

31-83-90

-

Навчальна лабораторія 1 корп.

Лабораторія ОТ, корп. 2

744-45-18

-

Навчальна лабораторія 2 корп.

Бібліотека

31-86-79

120

Богусевич Вікторія Вікторівна

Наукова лабораторія, корп. 2

794-66-71

-

Ковтун Алла Олександрівна

Військово-обліковий стіл

Відділ охорона праці

46-29-72

-

Хоботова Олена Федорівна

Лідія Юріївна

Комендант 1-го корпусу

46-05-96

128

Жупеева Олена Петрівна

Черговий 1-го корпусу

731-97-15

-

вул. Набережна Перемоги, 10

Комендант 2-го корпусу

31-25-99

-

Чістякова Лариса Олександрівна

Черговий 2-го корпусу

31-39-75

-

вул. Князя Володимира Великого (Плеханова), 2а

Гуртожиток, Наб. Перемоги, 116

768-30-66

-

Луценко Ірина Володимирівна

Медсанчастина, Плеханова, 2а

726-55-84

-

Дунязіна Емілія Наумівна

Спорткомплекс "Олімп"

46-44-75

-

Черговий

Директор ТСК "Славутич"

734-46-33

-

Руденко Олег Анатолійович

Черговий ТСК "Славутич"

734-46-40

-

 

Легкоатлетичний манеж

375-67-56

222

Черговий

Котельна, начальник

372-45-62

-

Прилуцький Володимир Сергійович

Котельна, оператор

46-44-76

-

 

Цивільна оборона

734-12-90

-

Герасін Анатолій Олексійович