RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

П'ятниця, серпня 19, 2022

Наші параолімпійці - найкращих виступів у Ріо!

 

27 серпня 2016 року на Майдані Незалежності у Києві відбулися урочисті проводи національної паралімпійської збірної команди України, яка представлятиме нашу країну на ХV літніх паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. На церемонії виступив президент Національного паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич: «Коли спортсмен-паралімпієць останні години перед вильотом у Ріо перебуває на українській землі, коли він приходить на Майдан Незалежності і бачить перед собою громадян України, які прийшли віддати шматочок своєї душі, серця, духу своїй команді – це потужно впливає на спортивний результат».

Склад нашої команди представлений 172 спортсменами, які змагатимуться у 15 з 22 видах спорту.

20 років тому Україна як незалежна держава вперше брала участь у Паралімпійських іграх, що проходили в 1996 році в Атланті. Звідти наші спортсмени привезли лише сім нагород. На іграх 2012 року в Лондоні паралімпійська збірна України мала в своїй скарбничці вже 88 медалей, посівши 4 місце в загальнокомандному заліку.

Національна паралімпійська збірна оновилася майже на 35% порівняно з виступами у Лондоні, в ній представники із 21 області України. Нам приємно, що серед них є студенти та випускники нашого інституту. Ми будемо несамовито вболівати та підтримувати хлопців та дівчат, які мають важкі ураження здоров’я, але незломлені духом і з великою мотивацію до перемоги.

Бажаємо успіхів нашим студентам : Мананковій Олені (волейбол сидячи, група ФВ-14-3), Стецюк Світлані (легка атлетика, гр. ФВ-13-1), Ванзенко Дмитру (плавання, гр. ФВ-15-2), та випускникам ДДІФКіС – Крюковій Ларисі (волейбол сидячи), Ляху Ірині (стрільба кульова), Сенику Микиті, Стрижак Інні (легка атлетика), Копійці Марині, Соловйовій Лідії (пауерліфтинг), Дуброву Денису (плавання), Дутко Тарасу, Красильникову Артему, Подольському Станіславу (футбол ДЦП).

Також ми хочемо побажати успіхів нашим викладачам – головному тренеру паралімпійської збірної команди з футболу та тренеру паралімпійської збірної команди з волейболу сидячи, доцентам кафедри спортивних ігор, Заслуженим тренерам України Овчаренко С. В. та Малойвану Я. В.

А також бажаємо перемог тренерам паралімпійської збірної команди України – випускникам ДДІФКіС : Фатеєву А. Ю. (легка атлетика), Вдовіченко Г. А. (плавання), Алфьорову О. А, Волошиній І. П. (пауерліфтинг), Кашко М. (академічна гребля), Толокняник С. В. (плавання).

Кафедра спортивних ігор: ст. викладач, Раковська І. А., ст. викладач Рузанов В. П., викладач Соловей Д. О.