RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

П'ятниця, березня 24, 2023

Урочисте засідання Вченої ради ДДІФКіС присвячене Дню Знань - 2016

31 серпня 2016 р., відбулося розширене засідання Вченої ради ДДІФКіС присвячене Дню знань.

Голова вченої ради, ректор, професор Савченко Віктор Григорович, за багаторічною традицією напередодні 1 вересня поздоровив НПП та співробітників інституту з наступаючим професійним святом - Днем знань та побажав здоров’я, професійного зростання, успіхів, щоб наступаючий навчальний рік став роком виконання поставлених завдань, творчих звершень та перемог!

Відбулося широке обговорення доповіді ректора, проф. Савченка Віктора Григоровича «Про діяльність інституту за 2015/2016 навчальний рік та завдання на наступний 2016/2017 навчальний рік» за участю деканів факультетів, першого проректора, проректора з наукової діяльності та зав. кафедрами.

Були обговорені питання науково-методичного забезпечення та кадрового складу НПП інституту, щодо підвищення якості освітнього процесу.

Окремим питанням була розглянута науково-дослідна робота, щодо виконання науково-дослідних тем, підведені її підсумки та намічені нові завдання.

На при кінці засідання відбулось нагородження Почесними грамотами НПП, що відзначилися в різних сферах діяльності ВНЗ у 2015/16 навчальному році.

Андрюшина Любов Леонідівна, вчений секретар, зав.каф. педагогіки і психології, професор.