RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

П'ятниця, серпня 19, 2022

VІІ Всеукраїнська студентська науково-методична онлайн-конференція - 2021 рік

2 квітня 2021 року пройшла VІІ Всеукраїнська студентська науково-методична онлайн-конференція в режимі ZOOM «Неолімпійський спорт: історія, проблеми управління та система підготовки спортсменів», в якій брали участь 59 студентів з різних вищих навчальних закладів: ПДАФКіС, ПДАБіА, ДДУВ, ЛДУФК ім. І.Боберського; ХДАФК; ХДУ, КДУ ім. Б.Грінченка, КДЕТ.

На початку конференції відбулося пленарне засідання на якому виступили ректор академії професор Віктор Григорович Савченко, проректор з наукової діяльності професор Наталія Василівна Москаленко, завідувач кафедри теорії та методики спортивної підготовки професор Володимир Васильович Приходько та начальник управління спорту Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов (у якості стейкхолдера).

З доповіддю за темою «ВСЕСВІТНІ ІГРИ В СИСТЕМІ МІЖНАРОДНОГО СПОРТИВНОГО РУХУ» виступила Ніна Григорівна Долбишева, доцент Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту.

З доповідями виступили 17 здобувачів з напрямку історії, системи підготовки спортсменів з неолімпійського спорту та використання його в системі освіти, фізичної рекреації та реабілітації.

Декан факультету фізичної культури і спорту Долбишева Н.Г.