RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

П'ятниця, серпня 19, 2022

Захисти кандидатських дисертацій

25 - 26 лютого 2021 р. на засіданні спеціалізованій вченій раді К 08.881.01 відбулись захисти дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання і спорту:

- Іванської Олени Василівни на тему: «Підвищення фізичного стану студенток 18-19 років на основі комплексного використання засобів аквааеробіки та оздоровчого плавання» за спеціальністю 24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення.

- Шишкіної Олени Миколаївни на тему: «Індивідуалізація занять оздоровчим фітнесом з жінками 21-25 років з урахуванням оваріально-менструального циклу» на здобуття наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання і спорту за спеціальністю 24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення.

- Бузовері Анни Геннадіївни на тему: «Підвищення рівня технічної підготовленості юних черлідерів на етапі попередньої базової підготовки» на здобуття наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання і спорту за спеціальністю 24.00.01 – олімпійський і професійний спорт.

- Олійника Михайла Олександровича на тему: «Удосконалення тренувального процесу кваліфікованих волейболістів на основі використання модельних характеристик змагальної діяльності» на здобуття наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання і спорту за спеціальністю 24.00.01 – олімпійський і професійний спорт.

Вітаємо здобувачів та їх наукових керівників з успішним захистом дисертаційних робіт.