RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

П'ятниця, серпня 19, 2022

Вітання СТАВРІНОВА МИКОЛУ ГЕОРГІЙОВИЧА з ювілеєм

Микола Георгійович - Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, cтарший викладач, тренер Дніпропетровської обласної ШВСМ та ФСТ «Динамо».

Голова Дніпропетровської обласної федерації греко-римської боротьби. Член тренерської ради збірної команди України. Член НОК України у Дніпропетровській області. Майстер спорту СРСР (1959 р.), заслужений тренер України (1969 р.)

Нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України (2000 р.); медаллю Президії ВРСР «За доблесну працю» (1970 р.); почесними грамотами комітету ФК і спорту при Раді міністрів СРСР (1970 р.) та при Раді міністрів УРСР (1970 Р.), ЦР ФСТ «Динамо» (2007 р.); подяками комітету ФК і спорту при Раді міністрів УРСР (1977 р.), голови Дніпропетровської ОДА (2004 р., 2006 р.), міського голови та Департаменту ФК і спорту м. Дніпропетровська (2006 р., 2013 р.), НОК України (2015 р.); почесними відзнаками Президії ФСТ «Динамо» «Почесний Динамівець», голови Дніпропетровської обласної ради (2012 р.).

Кращі вихованці талановитого педагога Олександр Дараган, Парвіз Касимов, Антон Бабко Малий, Владислав Вороний, Володимр Шацьких є неодноразовими чемпіонами та призерами чемпіонатів світу та Європи серед юнаків та юніорів. Заслужений майстер спорту Володимр Шацьких у 2006 р. на чемпіонаті світу в Китаї став першим на Дніпропетровщині та другим у незалежній Україні чемпіоном світу з греко-римської боротьби.

Олександр Дараган і Володимр Шацьких брали участь у фінальних змаганнях Олімпійських ігор в Афінах і Пекіні, Євген Орлов на Олімпіаді в Лондоні.

Вельмишановний Миколо Георгійовичу!

В цей урочистий день колектив Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту щиро вітає Вас з ЮВІЛЕЄМ!

Ми знаємо Вас, як невтомну, цілеспрямовану, самовіддану людину, Заслуженого тренера України, викладача, який підготував цілу плеяду видатних спортсменів.

Ваша професійна діяльність є зразком високого почуття обов’язку, відповідальності, працелюбності, відданості обраній Вами справі і гідного наслідування.

Ви багато сил і творчої наснаги віддаєте благородній справі — підготовці висококваліфікованих фахівців з фізичної культури і спорту.

Довгі роки наполегливої, творчої і плідної праці характеризують Вас, як добросовісного, грамотного, енергійного, принципового, вдумливого педагога і тренера, чий приклад надихає оточуючих Вас на творчий пошук і щиросердні вчинки.

Ви завжди проявляєте людяність, високу порядність, сумлінність, що викликає повагу до Вас колег, викладачів і студентів. Ви прекрасний батько і дідусь і завжди являєтесь для оточуючих яскравим прикладом душевної та чуйної людини.

Шановний Миколо Георгійовичу!

Бажаємо Вам на довгі роки доброго здоров’я, щастя, миру, благополуччя, нових творчих досягнень, невичерпної енергії та наснаги у здійсненні всіх Ваших планів та мрій. Нехай кожен день Вашого життя буде наповнений радістю, світом та любов’ю рідних і близьких!

Ректор академії професор Савченко В. Г., голова профспілки Самошкіна М. Г.