RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

П'ятниця, серпня 19, 2022

Онлайн конференція - Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми та перспективи

26-27 листопада НПП та здобувачі І-ІІІ рівня вищої освіти ПДАФКІС брали участь у роботі ІV Міжнародної онлайн конференції "Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми та перспективи", яка у цьому році присвячена 90-річчю Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Від академії привітали колег з НУФВСУ та виступили проректор з наукової діяльності, професор Москаленко Н.В. з доповіддю «Теоретико-методологічні засади інноваційних технологій у фізичному вихованні різних груп населення» та завідувач кафедри спортивних ігор, доцент Мітова О.О. з доповіддю «Технологія реалізації системи контролю у командних спортивних іграх в процесі багаторічного удосконалення».

На конференції були заслухані доповіді провідних вчених України, присвячені актуальним напрямам наукових дослідженьх професорів - Платонова В.М., Булатової М.М., Борисової О.В., Костюкевича В.М., Круцевич Т.Ю., Шинкарук О.А., Дутчака М.В., та інших.

Академія щиро вдячна Національному університету фізичного виховання і спорту України організацію такого потужного наукового форуму та бажає успіхів колективу університету.

Професор Москаленко Н. В.