RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

П'ятниця, серпня 19, 2022

Круглий стіл з президентом НОК

24 вересня 2018 року в академії відбулась зустріч студентів з президентом Національного олімпійського комітету Бубкою С. Н.

На зустрічі були присутні: голова комітету Верховної Ради України з питань бюджету, президент Федерації футболу України, голова відділення НОК України у Дніпропетровській області Андрій Павелко, заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Батура, директор департаменту фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Пшеничніков, а також наші уславлені олімпійці – чемпіонка Ігор ХХХ Олімпіади 2012 року у Лондоні з веслування академічного Анастасія Коженкова, чемпіонка Ігор ХХХ Олімпіади 2012 року у Лондоні з веслування академічного Катерина Тарасенко, срібна призерка Ігор XXVI Олімпіади 1996 року в Атланті з веслування академічного Діна Міфтахутдінова, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів світу та Європи, учасник Олімпійських ігор, фехтувальник Богдан Нікішин та чемпіон Європи, багаторазовий призер чемпіонатів світу, учасник Олімпійських ігор Андрій Говоров.

В ході круглого столу відбулась дискусія з теми «Роль і місце спортсменів у сучасному спорті», яку провела голова Комісії атлетів, член Виконкому НОК України, бронзова призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики Олена Говорова. У дискусії прийняли участь студенти академії.

Викладач кафедри спортивних ігор, к. фіз. вих. Соловей Д. О.