RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

П'ятниця, серпня 19, 2022

Підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Фізична культура і спорт» - 2018

22 березня 2018 року в Придніпровській державній академії фізичної культури і спорту відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична культура і спорт».

Наша академія прийняла понад 60 студентів та 20 провідних вчених галузі фізичної культури і спорту з 26 вищих навчальних закладів України. Галузева конкурсна комісія розглянула 116 студентських наукових робіт зі всіх куточків України.

На урочистому відкритті з вітальними словами виступив ректор академії, Заслужений майстер спорту України, доктор педагогічних наук, професор Савченко Віктор Григорович. У своїй промові Він привітав студентів та побажав успіхів у конкурсі та подальшій науковій діяльності.

Робота конкурсу продовжилась у 3 секціях – спеціалізація «Фізичне виховання», спеціалізація «Спорт» та спеціалізація «Фітнес і рекреація» – де студентами були представлені 50 студентських наукових робіт.

23 березня відбулося урочисте закриття з нагородженням переможців конкурсу.

Список студенських наукових робіт за рейтингом що надійшли до галузевої конкурсної комісії.

Студенські роботи, що стали переможцями ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична культура і спорт»-2018.

Викладач кафедри спортивних ігор, к. фіз. вих. Д. О. Соловей