RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

П'ятниця, вересня 21, 2018

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту оголошує конкурс на заміщення посад науково – педагогічних працівників.

На конкурс подаються документи: заява на ім’я ректора академії (написану власноруч), особовий листок з обліку кадрів, фото 3x4, автобіографія, копія документів про вищу освіту (з пред’явленням оригіналу документа), копія диплома кандидата (доктора) наук, якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), копія атестата доцента (професора), якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), список наукових робіт та винаходів (завірених за останнім місцем роботи), документ, що підтверджує підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 днів від дня опублікування оголошення в засобах масової інформації, за адресую:

Навчальний корпус № 1, вул. Набережна Перемоги, 10, м. Дніпро, 49094.

Телефон: (056) 731-96-93.

Документи подаються вченому секретарю академії (навч. корпус № 1, другий поверх, кім. 24).

Конкурс оголошується на наступні посади:

Завідуючого кафедри анатомії, біомеханіки і спортивної метрології – 1 штатна одиниця

В конкурсі можуть брати участь кандидати наук, які мають звання доцента, досвід викладання дисциплін за профілем кафедри та стаж науково-педагогічної роботи у ЗВО III – IV рівня акредитації 25 років. Мають не менше 95 наукових публікацій, навчально-методичні праці, навчальні посібники, брали участь у регіональних, міжнародних, всеукраїнських науково-методичних конференціях. Є співавторами публікацій зі студентами. Мають досвід роботи головою циклової методичної комісії, атестаційної комісії аспірантів. Термін подання документів 30 днів від дня опублікування оголошення - 03 травня 2018 року.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7