RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Субота, листопада 25, 2017

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту оголошує конкурс на заміщення посад науково – педагогічних працівників.

На конкурс подаються документи: заява на ім’я ректора академії (написану власноруч), особовий листок з обліку кадрів, фото 3x4, автобіографія, копія документів про вищу освіту (з пред’явленням оригіналу документа), копія диплома кандидата (доктора) наук, якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), копія атестата доцента (професора), якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), список наукових робіт та винаходів (завірених за останнім місцем роботи), документ, що підтверджує підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 днів від дня опублікування оголошення в засобах масової інформації, за адресую:

Навчальний корпус № 1, вул. Набережна Перемоги, 10, м. Дніпро, 49094.

Телефон: (056) 731-96-93.

Документи подаються вченому секретарю академії (навч. корпус № 1, другий поверх, кім. 24).

Конкурс оголошується на наступні посади:

Старшого викладача кафедри боксу, боротьби і важкої атлетики – 1 штатна одиниця

В конкурсі можуть брати участь особи, які мають досвід викладання дисциплін за профілем кафедри та стаж науково-педагогічної роботи у ВНЗ III – IV рівня акредитації не менш 14 років. Керівники курсових та дипломних робіт. Мають публікації у співавторстві зі студентами, навчально-методичні праці та акти впровадження. Протягом багатьох років виконують обов’язки куратора, секретаря вченої ради факультету фізичної культури і спорту. Термін подання документів 30 днів від дня опублікування оголошення - 01 серпня 2017 року.
  • 1