RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Понеділок, березня 25, 2019

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту оголошує конкурс на заміщення посад науково – педагогічних працівників.

На конкурс подаються документи: заява на ім’я ректора академії (написану власноруч), особовий листок з обліку кадрів, фото 3x4, автобіографія, копія документів про вищу освіту (з пред’явленням оригіналу документа), копія диплома кандидата (доктора) наук, якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), копія атестата доцента (професора), якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), список наукових робіт та винаходів (завірених за останнім місцем роботи), документ, що підтверджує підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 днів від дня опублікування оголошення в засобах масової інформації, за адресую:

Навчальний корпус № 1, вул. Набережна Перемоги, 10, м. Дніпро, 49094.

Телефон: (056) 731-96-93.

Документи подаються вченому секретарю академії (навч. корпус № 1, другий поверх, кім. 24).

Конкурс оголошується на наступні посади:

Доцента кафедри спортивних ігор – 1 штатна одиниця

В конкурсі можуть брати участь кандидати наук, які мають досвід викладання дисциплін за профілем кафедри та стаж науково-педагогічної роботи у ЗВО III – IV рівня акредитації 21 рік. Мають 19 наукових праць, 7 методичних рекомендацій, 12 статей. За останні 5 років 9 наукових та науково-методичних праць, з них 1 у Web of Since; 4 у фахових; 3 у виданнях, що включені до міжнародних науково-метричних баз. Брали участь у 13 Міжнародних та Всеукраїнських конференціях. Виконавці науково-дослідних тем згідно зведеного плану НДР Міністерства освіти і науки України. Має досвід роботи члена фахового семінару. Термін подання документів 30 днів (до 06.03.2019) від дня оприлюднення оголошення - 04 лютого 2019 року.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7