RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Вівторок, листопада 19, 2019

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту оголошує конкурс на заміщення посад науково – педагогічних працівників.

На конкурс подаються документи: заява на ім’я ректора академії (написану власноруч), особовий листок з обліку кадрів, фото 3x4, автобіографія, копія документів про вищу освіту (з пред’явленням оригіналу документа), копія диплома кандидата (доктора) наук, якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), копія атестата доцента (професора), якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), список наукових робіт та винаходів (завірених за останнім місцем роботи), документ, що підтверджує підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 днів від дня опублікування оголошення в засобах масової інформації, за адресую:

Навчальний корпус № 1, вул. Набережна Перемоги, 10, м. Дніпро, 49094.

Телефон: (056) 731-96-93.

Документи подаються вченому секретарю академії (навч. корпус № 1, другий поверх, кім. 24).

Конкурс оголошується на наступні посади:

Професора кафедри фізичної терапії, ерготерапії – 1 штатна одиниця

В конкурсі можуть брати участь доктора наук, Відмінники освіти України, які мають досвід викладання дисциплін за профілем кафедри та стаж науково-педагогічної роботи у ЗВО III – IV рівня акредитації 24 роки. Мають більше 70 науково-методичних праць, з них 20 – за останні 5 років,6 наукових статей у фахових виданнях (1 стаття у Web of Science), 8 – у зарубіжних виданнях, 15 – навчально-методичні праці, є автором монографії. Виконавці науково-дослідних тем. Мають досвід керівника 2 дисертаційних робіт, роботи деканом факультету, першого проректора, заступника голови Вченої ради та голови науково-методичної ради. Є досвід члена спеціалізованої вченої ради, редакційних колегій. Мають підвищення кваліфікації за напрямом «Управління та адміністрування». Нагороджені Грамотою Верховної Ради України, Подякою МОН України. Термін подання документів 30 днів (до 06.12.2019) від дня оприлюднення оголошення - 06 листопада 2019 року.
  • 1
  • 2