RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Четвер, червня 04, 2020

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту оголошує конкурс на заміщення посад науково – педагогічних працівників.

На конкурс подаються документи: заява на ім’я ректора академії (написану власноруч), особовий листок з обліку кадрів, фото 3x4, автобіографія, копія документів про вищу освіту (з пред’явленням оригіналу документа), копія диплома кандидата (доктора) наук, якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), копія атестата доцента (професора), якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), список наукових робіт та винаходів (завірених за останнім місцем роботи), документ, що підтверджує підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 днів від дня опублікування оголошення в засобах масової інформації, за адресую:

Навчальний корпус № 1, вул. Набережна Перемоги, 10, м. Дніпро, 49094.

Телефон: (056) 731-96-93.

Документи подаються вченому секретарю академії (навч. корпус № 1, другий поверх, кім. 24).

Конкурс оголошується на наступні посади:

Старшого викладача кафедри іноземних мов – 1 штатна одиниця

В конкурсі можуть брати участь особи, які мають досвід викладання дисциплін за профілем кафедри та стаж науково-педагогічної роботи у ЗВО III – IV рівня акредитації понад 6 років, педагогічний стаж 25 років. Мають за останні навчально-методичні. Брали участь у науково-методичних конференціях різного рівня, з них у 2-х міжнародних. Мають досвід в організації та проведенні Всеукраїнської олімпіади з англ. мови та досвід підготовки призера Всеукраїнської олімпіади з англ. мови. Неодноразово брали участь у роботі міжвузівського круглого столу, керівник творчої групи студентів. Є досвід підготовки студентів до міжвузівської науково-практичної конференції іноземними мовами. Мають Подяку за творчу співпрацю з літературно-художнім клубом «Джерело», Диплом та Грамоту за активну участь в організації Всеукраїнської олімпіади. Термін подання документів 30 днів (до 02.02.2020) від дня оприлюднення оголошення - 03 січня 2020 року.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5