RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Субота, січня 19, 2019

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту оголошує конкурс на заміщення посад науково – педагогічних працівників.

На конкурс подаються документи: заява на ім’я ректора академії (написану власноруч), особовий листок з обліку кадрів, фото 3x4, автобіографія, копія документів про вищу освіту (з пред’явленням оригіналу документа), копія диплома кандидата (доктора) наук, якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), копія атестата доцента (професора), якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), список наукових робіт та винаходів (завірених за останнім місцем роботи), документ, що підтверджує підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 днів від дня опублікування оголошення в засобах масової інформації, за адресую:

Навчальний корпус № 1, вул. Набережна Перемоги, 10, м. Дніпро, 49094.

Телефон: (056) 731-96-93.

Документи подаються вченому секретарю академії (навч. корпус № 1, другий поверх, кім. 24).

Конкурс оголошується на наступні посади:

Завідувача кафедри фізичної реабілітації – 1 штатна одиниця

В конкурсі можуть брати участь кандидати наук, які мають звання доцента, досвід викладання дисциплін за профілем кафедри та стаж науково-педагогічної роботи у ВНЗ III – IV рівня акредитації 13 років. Мають 85 наукових публікацій, навчально-методичні праці, навчальні посібники, брали участь у міжнародних науково-методичних конференціях. Брали участь у створені концепції психологічної реабілітації учасників бойових дій. Нагороджені Подякою районної ради м. Дніпрі. Термін подання документів 30 днів (до 03.02.2019) від дня оприлюднення оголошення - 04 січня 2019 року.
  • 1
  • 2