RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Четвер, вересня 19, 2019

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту оголошує конкурс на заміщення посад науково – педагогічних працівників.

На конкурс подаються документи: заява на ім’я ректора академії (написану власноруч), особовий листок з обліку кадрів, фото 3x4, автобіографія, копія документів про вищу освіту (з пред’явленням оригіналу документа), копія диплома кандидата (доктора) наук, якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), копія атестата доцента (професора), якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), список наукових робіт та винаходів (завірених за останнім місцем роботи), документ, що підтверджує підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 днів від дня опублікування оголошення в засобах масової інформації, за адресую:

Навчальний корпус № 1, вул. Набережна Перемоги, 10, м. Дніпро, 49094.

Телефон: (056) 731-96-93.

Документи подаються вченому секретарю академії (навч. корпус № 1, другий поверх, кім. 24).

Конкурс оголошується на наступні посади:

Завідувача кафедри теорії та методики спортивної підготовки – 1 штатна одиниця

В конкурсі можуть брати участь доктори наук, які мають звання професора, досвід викладання дисциплін за профілем кафедри та стаж науково-педагогічної роботи у ЗВО III – IV рівня акредитації 13 років. За останні 5 років мають 45 наукових статей, з них 30 у фахових виданнях, навчальні посібники з грифом МОН, брали участь у 12 науково-практичних конференціях, з них у 9 міжнародних. Мають досвід роботи у науково-методичній комісії МОН України та комісії Мінмолодьспорту України з реформування сфери фізичної культури і спорту. Термін подання документів 30 днів (до 08.05.2019) від дня оприлюднення оголошення - 08 квітня 2019 року.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5