RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту

Неділя, лютого 25, 2018

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту оголошує конкурс на заміщення посад науково – педагогічних працівників.

На конкурс подаються документи: заява на ім’я ректора академії (написану власноруч), особовий листок з обліку кадрів, фото 3x4, автобіографія, копія документів про вищу освіту (з пред’явленням оригіналу документа), копія диплома кандидата (доктора) наук, якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), копія атестата доцента (професора), якщо є вимогою (з пред’явленням оригіналу документа), список наукових робіт та винаходів (завірених за останнім місцем роботи), документ, що підтверджує підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 днів від дня опублікування оголошення в засобах масової інформації, за адресую:

Навчальний корпус № 1, вул. Набережна Перемоги, 10, м. Дніпро, 49094.

Телефон: (056) 731-96-93.

Документи подаються вченому секретарю академії (навч. корпус № 1, другий поверх, кім. 24).

Конкурс оголошується на наступні посади:

Старшого викладача кафедри боксу, боротьби і важкої атлетики – 1 штатна одиниця

В конкурсі можуть брати участь Майстри спорту та заслужені тренери України, які мають досвід викладання дисциплін за профілем кафедри та стаж науково-педагогічної роботи у ВНЗ III – IV рівня акредитації більше 18 років. Мають наукові публікацій у фахових та міжнародних виданнях та навчально-методичні праці. Приймали участь у не менш 7 науково-методичних конференціях різного рівня. Є керівниками студентів на міжрегіональних студентських конференціях. Мають досвід методиста з організаційно-тренерської та педагогічної практик. Термін подання документів 30 днів від дня опублікування оголошення - 05 лютого 2018 року.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6