RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Неділя, вересня 24, 2017

Підсумки участі студентів ДДІФКіС в чемпіонатах і кубках у 2015 році

Підсумки участі студентів в чемпіонатах і кубках світу, Європи та України у 2015 році

2015 рік – це рік численних спортивних змагань світового та європейського рівня, де провідні спортсмени України, в тому числі і наші найсильніші спортсмени, боролися не тільки за завоювання найвищих нагород, а й виконання ліцензій на участь в літніх Олімпійських та Параолімпійських іграх 2016 року в Бразилії.

З числа студентів 17 мають високе спортивне звання майстра спорту України міжнародного класу, 67 – звання майстра спорту України та 55 – кандидата у майстри спорту України.

До складу збірних команд України з різних видів спорту входять 116 студентів. 49 з них входять до складу національних збірних команд України та 67 є кандидатами в національну збірну або входять до резерву.

У 2015 році наші спортсмени виступали на змаганнях в переважній більшості обласних центрів України, а також в 29 країнах світу, таких як: Англія, Польща, Хорватія, Італія, Білорусь, Угорщина, Франція, Болгарія, Литва, Румунія, Росія, Туреччина, Азербайджан, Вірменія, Сербія, Молдова, Німеччина, Іспанія, Люксембург, Казахстан, Словаччина, Швейцарія, Словенія, Китай, Португалія, Голландія, Колумбія, Естонія та Об'єднані Арабські Емірати.

Беручи участь у Чемпіонатах і Кубках світу та Європи, нашими студентами завойовано 14 медалей, з них: 5 золотих, 7 срібних і 2 бронзових. Чемпіонами і призерами даних змагань стали наступні студенти:

- Колесник Альона – завоювала звання чемпіонки Європи серед жінок до 23-х років у Польщі, а також стала срібним призером чемпіонату Європи в Туреччині з вільної боротьби;

- Шамотін Альона – стала срібним призером Кубка Європи в метанні молота в Португалії;

- Калюжна Вікторія – бронзовим призером чемпіонату Європи з легкої атлетики в бігу на 5000 метрів в Естонії;

- Шеремет Артем, Красильников Артем – срібними призерами чемпіонату світу з футболу в Англії («Інваспорт»);

- Трунов Ігор – бронзовим призером чемпіонату світу (до 23-х років) в Угорщині, а також бронзовим призером (до 23-х років) чемпіонату Європи у Франції у веслуванні на байдарках;

- Мананкова Олена – чемпіонкою Європи з волейболу («Інваспорт») в Голландії;

- Перев’язко Вадим – чемпіоном Європи з пауерліфтингу в Україні;

- Копійка Марина – срібним призером чемпіонату Європи з пауерліфтингу в Росії;

- Ахмедов Раміль – став чемпіоном світу з кікбоксингу в Іспанії;

- Ляху Ірина – стала переможцем Кубка світу в Польщі, срібним призером Кубка світу у Великобританії в березні місяці і в липні місяці в Хорватії (де завоювала ліцензію на участь в Параолімпійських іграх у Бразилії 2016 року).

 

Студентка кафедри гімнастики Хніченкова Анна, майстер спорту з фігурного катання, брала участь у зимових Олімпійських іграх в Іспанії (м. Гранада), де посіла 9 місце.

У змаганнях за звання чемпіона світу брали участь наступні студенти:

- Федоренко Роман (III курс) –веслування академічне, Франція (16 м);

- Сябро Сергій (III курс) – академічне веслування, Болгарія (12 м);

- Вертелецький Георгій (IV курс) – академічне веслування, Італія (9 м), Болгарія (11 м);

- Серебрянська Діана (IV курс) – академічне веслування, Болгарія (11 м);

- Собко Аліса (IV курс) – академічне веслування, Італія (19 м), Франція (20 м);

- Гречка Олександр (IV курс) – веслування на байдарках і каное, Італія (7 м);

- Будько Сергій (V курс, випускник) – академічне веслування, Франція (18 м);

- Копійка Марина (IV курс) – пауерліфтинг, ОАЕ (5 м);

- Байрак Юлія (V курс) - легка атлетика, Колумбія (12 м).

 

У змаганнях за звання чемпіона Європи брали участь наступні студенти:

- Сябро Сергій (III курс) - академічне веслування, Польща (16 м);

- Собко Аліса (IV курс) - академічне веслування, Польща (12 м);

- Трунов Ігор (V курс, випускник) – веслування на байдарках і каное, Румунія (5 м);

- Лебідь Анастасія (III курс) – легка атлетика, Естонія (7 м);

- Шамотіна Альона (III курс) – легка атлетика, Естонія (9 м).

 

Протягом 2015 року студенти, що навчаються за індивідуальним графіком, виступали в Чемпіонатах України за національну збірну, молодіжні та юнацькі команди, а також у Кубках України з різних видів спорту, вибороли 270 медалей, з них: золотих – 100, срібних – 84 і бронзових - 7.

Високі результати показали учасники Універсіади України, в їх активі 59 медалей, з них: золотих – 21, срібних – 20 і бронзових – 18.

Найкращих спортивних результатів у Всеукраїнських змаганнях 2015 року досягли студенти:

- Шамотіна А., Клочко В., Суханова Є., Калюжна В. (кафедра легкої атлетики);

- Собко А., Серебрянська Д., Вертелецький Г., Гречка О. (кафедра водних видів спорту, спеціалізація веслування);

- Коба Н., Підлісна В., Коваленко А., Гончаров А., Шульга А. (кафедра водних видів спорту, спеціалізація плавання);

- Черноколенко А., Ахметов Р., Іваниця В., Кийко Є., Циганова В. (кафедра боксу, боротьби та важкої атлетики, спеціалізація бокс, кікбоксинг);

- Барабаш К., Колесник А., Юрченко Ю., Чихладзе Г., Мчедлідзе М. (кафедра боксу, боротьби та важкої атлетики, спеціалізація боротьба);

- Колесніков А., Лось С., Царенко В. (кафедра веслового та вітрильного спорту, спеціалізація кульова стрільба);

- Луценко К. (кафедра гімнастики, спеціалізація художня гімнастика);

- Кулаксізов Р., Бабенко С. (кафедра гімнастики, спеціалізація спортивна гімнастика);

- Казбєкова Є. (кафедра гімнастики, спеціалізація скелелазіння) та ін.

За підсумками виступів у спортивних змаганнях 2015 року в десятку кращих спортсменів ДДІФКіС увійшли наступні студенти:

  1. Царенко Вікторія – МС кульова стрільба - 810 очок;

  2. Ахмедов Раміль – МС, кікбоксинг - 704;

  3. Копійка Марина – МСМК, пауерліфтинг - 680;

  4. Коба Надія – МСМК, плавання - 624;

  5. Лось Станіслав – МС, кульова стрільба - 602;

  6. Колесников Андрій – МСМК, пул. стріл. - 574;

  7. Колесник Альона – МС, боротьба вільна - 480;

  8. Шамотін Альона – МСМК, легка атлетика - 474;

  9. Барабаш Катерина – МСМК, карате - 380;

  10. Клочко Вікторія – МС, легка атлетика - 342;

 

П'ятірка кращих спортсменів ДГІФКіС в 2015 році серед студентів (інваспорт):

  1. Ляху Ірина – МСМК, кульова стрільба - 880;

  2. Гречка Олександр – МСМК, весловий спорт - 794;

  3. Красильников Артем – МС, футбол - 546;

  4. Шеремет Артем – КМС, футбол - 536;

  5. Мананкова Олена – МСМК, волейбол - 400.

 

2016 рік – рік проведення літніх Олімпійських ігор та Параолімпійських ігор в Бразилії. На сьогоднішній день завоювали ліцензію на участь в Параолімпійських іграх 2016 року в Бразилії:

  1. Красильников Артем – футбол, V курс;

  2. Шеремет Артем – футбол, III курс;

  3. Гречка Олександр – веслування на байдарках і каное, IV курс;

  4. Ляху Ірина – кульова стрільба, V курс;

  5. Мананкова Олена – волейбол, ІІ курс.

Кандидати на завоювання ліцензії на участь в Олімпійських та Параолімпійських іграх 2016 року в Бразилії:

  1. Чихладзе Гія – вільна боротьба, ІІІ курс;

  2. Вороний Владислав – греко-римська боротьба, IV курс;

  3. Колесник Альона – вільна боротьба, ІІ курс;

  4. Черноколенко Анастасія – бокс, V курс;

  5. Шамотіна Альона – легка атлетика (молот), III курс.

 

Старший викладач кафедри спортивних ігор В.П. Рузанов