RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Субота, листопада 25, 2017

Списки і накази про зарахування у 2017 році

Накази про зарахування на ОР - Бакалавр

Наказ № 285-ст від 04 серпня 2017 «Про зарахування на навчання… на перший курс денної форми навчання за державним замовленням.»

Наказ № 286-ст від 04 серпня 2017 «Про зарахування на навчання… на перший курс заочної форми навчання за державним замовленням.»

Наказ № 287-ст від 04 серпня 2017 «Про зарахування на навчання… на перший курс заочної форми навчання за державним замовленням.»

Наказ № 288-ст від 04 серпня 2017 «Про зарахування на навчання… на перший курс денної форми навчання за державним замовленням.»

Наказ № 289-ст від 04 серпня 2017 «Про зарахування на навчання… на перший курс денної форми навчання за державним замовленням.»

Наказ № 290-ст від 04 серпня 2017 «Про зарахування на навчання… на перший курс денної форми навчання за державним замовленням.»

Наказ № 291-ст від 12 серпня 2017 «Про зарахування на навчання… на перший курс денної форми навчання за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб.»

Наказ № 292-ст від 12 серпня 2017 «Про зарахування на навчання… на третій курс заочної форми навчання за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб.»

Наказ № 293-ст від 12 серпня 2017 «Про зарахування на навчання… на другий курс денної форми навчання за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб.»

Наказ № 294-ст від 12 серпня 2017 «Про зарахування на навчання… на перший курс денної форми навчання за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб.»

Наказ № 295-ст від 12 серпня 2017 «Про зарахування на навчання… на перший курс заочної форми навчання за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб.»

Наказ № 296-ст від 12 серпня 2017 «Про зарахування на навчання… на перший курс денної форми навчання за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб.»

Наказ № 297-ст від 12 серпня 2017 «Про зарахування на навчання… на перший курс денної форми навчання за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб.»

Накази про зарахування на здобуття ступеню - Магістр

Наказ № 298-ст від 23 серпня 2017 «Про зарахування на навчання… на перший курс денної форми навчання за державним замовленням.»

Наказ № 299-ст від 23 серпня 2017 «Про зарахування на навчання… на перший курс денної форми навчання за державним замовленням.»

Наказ № 300-ст від 28 серпня 2017 «Про зарахування на навчання… на перший курс денної форми навчання за державним замовленням.»

Наказ № 303-ст від 28 серпня 2017 «Про зарахування на навчання… на перший курс денної форми навчання за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб.»

Наказ № 304-ст від 28 серпня 2017 «Про зарахування на навчання… на перший курс денної форми навчання за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб.»

  • Списки рекомендованих до зарахування
  • Списки зарахованих на ОР Бакалавр

Список рекомендованих за конкурсом (конкурсною пропозицією), який входить у широкий конкурс

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові вступника

Конкурсний бал

Пріоритетність

Середній бал додатка до документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень

Вид рекомендації (співбесіда, квота-1, квота-2, квота-3, загальний конкурс)

Чи отримував відмову під час ануляції конкурсів (Так/Ні)

017 - Фізична культура і спорт, бакалавр, денна

1

Максимчук Олег Вікторович

173,733

1

9,8

Загальний конкурс

Ні

2

Литвак Влада Костянтинівна

158,697

1

9,5

Загальний конкурс

Ні

3

Смолянко Олександр Олександрович

156,79

1

7,3

Загальний конкурс

Ні

4

Павлючик Євген Валерійович

152,266

1

8,8

Загальний конкурс

Ні

5

Боняк Максим Володимирович

151,732

1

7,3

Загальний конкурс

Ні

6

Танасова Катерина Олексіївна

150,785

1

9,2

Загальний конкурс

Ні

7

Вакула Юлія Євгеніївна

136,565

1

8,5

Загальний конкурс

Ні

8

Саблін Максим Юрійович

134,3

1

7

Загальний конкурс

Ні

9

Василенко Олег Юрійович

134,123

1

7,1

Загальний конкурс

Ні

10

Бакулін Ілля Андрійович

132,643

1

7,2

Загальний конкурс

Ні

017 - Фізична культура і спорт, бакалавр, денна

1

Постоялко Володимир Вадимович

129,896

1

7,2

Квота-1

Ні

2

Мельнічук Марія Романівна

186,709

1

10,4

Загальний конкурс

Ні

3

Прокопчук Юрій Мирославович

185,689

1

10,4

Загальний конкурс

Ні

4

Паксютова Євгенія Сергіївна

179,353

1

9,1

Загальний конкурс

Ні

5

Жила Маргарита Олександрівна

177,033

1

10,2

Загальний конкурс

Ні

6

Пархачова Валерія Ігорівна

172,362

1

9,4

Загальний конкурс

Ні

7

Вулик Юлія Вадимівна

169,671

1

9,4

Загальний конкурс

Ні

8

Майоренко Вікторія Олегівна

168,327

1

8,9

Загальний конкурс

Ні

9

Клюєва Вікторія Юріївна

167,236

1

9,1

Загальний конкурс

Ні

10

Латно Марія Олександрівна

164,115

2

7,8

Загальний конкурс

Ні

11

Орзул Владислав Вячеславович

163,764

2

8,5

Загальний конкурс

Ні

12

Ряский Владислав Вадимович

161,279

1

8,5

Загальний конкурс

Ні

13

Лихацький Олексій Сергійович

160,83

1

7,7

Загальний конкурс

Ні

14

Задоя Діана Ігорівна

159,37

4

8,5

Загальний конкурс

Ні

15

Онойченко Анастасія Олексіївна

157,214

1

8,3

Загальний конкурс

Ні

16

Пащенко Вікторія Віталіївна

156,56

1

9,6

Загальний конкурс

Ні

17

Мелешко Наталія Сергіївна

156,472

1

8,1

Загальний конкурс

Ні

18

Герак Денис Міланович

155,449

1

8,3

Загальний конкурс

Ні

19

Чистяк Іван Вікторович

154,722

1

9,1

Загальний конкурс

Ні

20

Хамаза Вадим Вадимович

153,8

1

8,4

Загальний конкурс

Ні

21

Коваль Олександр Володимирович

153,752

1

9

Загальний конкурс

Ні

22

Пержу Ярослава Павлівна

153,358

1

9,2

Загальний конкурс

Ні

23

Чернявський Данило Дмитрович

152,472

5

8,5

Загальний конкурс

Ні

24

Федорченко Сергій Анатолійович

151,177

1

7,7

Загальний конкурс

Ні

25

Відяєва Вікторія Дмитрівна

150,571

1

7,3

Загальний конкурс

Ні

26

Кудако Тетяна Миколаївна

150,339

1

7,4

Загальний конкурс

Ні

27

Лівшиць Єлизавета Валентинівна

150,339

2

7,2

Загальний конкурс

Ні

28

Васецький Дмитро Віталійович

148,369

1

8

Загальний конкурс

Ні

29

Міщук Ярослава Олександрівна

146,945

1

6,8

Загальний конкурс

Ні

30

Севрюков Сергій Сергійович

146,892

1

6,7

Загальний конкурс

Ні

31

Шестакова Юлія Михайлівна

146,839

1

8,3

Загальний конкурс

Ні

32

Кобзар Наталія Миколаївна

146,379

1

8,6

Загальний конкурс

Ні

33

Чижик Сергій Дмитрович

145,329

1

5,7

Загальний конкурс

Ні

34

Шаренко Іван Юрійович

144,849

1

6,3

Загальний конкурс

Ні

35

Книшенко Анастасія Сергіївна

144,814

1

7,9

Загальний конкурс

Ні

36

Ситников Дмитро Миколайович

144,72

1

7,2

Загальний конкурс

Ні

37

Дворніченко Сергій Сергійович

144,473

1

6,5

Загальний конкурс

Ні

38

Родак Владислав Олександрович

143,976

1

7,7

Загальний конкурс

Ні

39

Микитюк Антон Русланович

143,238

1

7,2

Загальний конкурс

Ні

40

Брижицький Михайло Михайлович

143,188

1

6,5

Загальний конкурс

Ні

41

Слєпов Антон Олегович

142,786

1

6,5

Загальний конкурс

Ні

42

Вислоцький Сергій Сергійович

141,945

1

9

Загальний конкурс

Ні

43

Багно Діана Павлівна

141,915

1

8,4

Загальний конкурс

Ні

44

Молибог Олександр Сергійович

141,42

1

6,5

Загальний конкурс

Ні

45

Ярошевич Микола Сергійович

141,026

1

6

Загальний конкурс

Ні

46

Падалка Алла Анатоліївна

140,029

1

6,6

Загальний конкурс

Ні

47

Миколайчук Павло Віталійович

139,562

1

6,4

Загальний конкурс

Ні

48

Поляков Антон Віталійович

139,208

1

8

Загальний конкурс

Ні

49

Сиврюк Роман Сергійович

139,147

1

6,8

Загальний конкурс

Ні

50

Демчик Юрій Сергійович

139,117

1

8,3

Загальний конкурс

Ні

51

Чернуха Богдан Олександрович

138,862

1

6,6

Загальний конкурс

Ні

52

Бобровський Андрій Сергійович

138,249

1

6,6

Загальний конкурс

Ні

53

Цилуйко Лілія Віталіївна

137,191

2

8

Загальний конкурс

Ні

54

Василенко Дмитро Миколайович

137,042

1

6,6

Загальний конкурс

Ні

55

Філатов Денис Сергійович

137,007

1

5,5

Загальний конкурс

Ні

56

Устименко Вадим Сергійович

136,681

1

6,83

Загальний конкурс

Ні

57

Матує Кирило Андрійович

135,84

1

6,6

Загальний конкурс

Ні

58

Улітич Владислав Андрійович

135,239

1

7,3

Загальний конкурс

Ні

59

Шаніна Дар'я Олександрівна

134,532

2

6

Загальний конкурс

Ні

60

Кобяков Максим Олександрович

133,795

1

6,5

Загальний конкурс

Ні

017 - Фізична культура і спорт, бакалавр, заочна

1

Дорофєєв Артем Андрійович

139,956

1

6,2

Квота-1

Ні

2

Горбков Євгеній Геннадійович

160,368

1

11,3

Загальний конкурс

Ні

3

Ковзіашвілі Микола Павлович

154,697

1

6,8

Загальний конкурс

Ні

017 - Фізична культура і спорт, бакалавр

1

Євстафьєва Карина Максимівна

90

     

Ні

2

Гаваза Костянтин Костянтинович

89

     

Ні

3

Сопронюк Вадим Леонідович

82

     

Ні

4

Такало Петро Петрович

82

     

Ні

5

Чорний Єгор Сергійович

74

     

Ні

6

Литвиненко Костянтин Вячеславович

74

     

Ні

7

Ставнича Дарія Олександрівна

73

     

Ні

8

Адамович Іван Сергійович

73

     

Ні

9

Орищенко Іван Сергійович

73

     

Ні

10

Мартиненко Богдан Русланович

67

     

Ні

014 - Середня освіта (014.11 - середня освіта (фізична культура)), бакалавр, денна

1

Приходько Віктор Сергійович

151,136

2

8,7

Квота-1

Ні

2

Данюк Аліса Ігорівна

154,997

1

9,6

Загальний конкурс

Ні

3

Забогонський Олександр Вікторович

154,296

2

8,5

Загальний конкурс

Ні

4

Завротська Софія Сергіївна

154,045

3

8

Загальний конкурс

Ні

5

Долінська Лілія Ігорівна

150,147

1

8

Загальний конкурс

Ні

6

Іжин Владислав Валерійович

149,167

2

7,1

Загальний конкурс

Ні

7

Добровольська Моніка Андріївна

147,768

3

9,2

Загальний конкурс

Ні

8

Ситнікова Альона Олександрівна

146,98

2

8,9

Загальний конкурс

Ні

9

Шевченко Катерина Едуардівна

145,389

4

8,2

Загальний конкурс

Ні

10

Рогочій Євгеній Максимович

144,165

5

7

Загальний конкурс

Ні

11

Михайліченко Павло Анатолійович

143,708

1

6,6

Загальний конкурс

Ні

12

Гурін Олексій Русланович

143,463

1

8

Загальний конкурс

Ні

13

Борсук Роман Анатолійович

138,575

1

7,4

Загальний конкурс

Ні

14

Значковський Олексій Русланович

138,248

1

6,8

Загальний конкурс

Ні

15

Щербаков Дмитро Юрійович

135,151

3

7,5

Загальний конкурс

Ні

014 - Середня освіта (014.11 - середня освіта (фізична культура)), бакалавр, заочна

1

Чорна Альона Ігорівна

168,892

3

8,88

Загальний конкурс

Ні

2

Суворов Євген Сергійович

143,834

3

7,4

Загальний конкурс

Ні

3

Паршутін Денис Романович

130,227

1

8,7

Загальний конкурс

Ні

4

Мазурова Віталина Миколаївна

121,978

1

7,85

Загальний конкурс

Ні

227 - Фізична терапія, ерготерапія, бакалавр, денна

1

Козлова Соф'я Андріївна

179,023

5

10,7

Загальний конкурс

Ні

2

Костриця Катерина Олександрівна

173,013

2

10

Загальний конкурс

Ні

3

Руденко Світлана Юріївна

171,145

3

8,6

Загальний конкурс

Ні

4

Маршал Микита Васильович

168,872

1

10,1

Загальний конкурс

Ні

5

Коваленко Юлія Андріївна

167,761

1

9,4

Загальний конкурс

Ні

 

 

№ заяви в ЄДЕБО

Прізвище

Ім'я

По батькові

Номери сертифікатів ЗНО

Конкурсний бал

017 - Фізична культура і спорт (тренерсько-викладацька діяльність), денна, бакалавр, на основі ОКР молодший спеціаліст

390325

Євстаф’єва

Карина

Максимівна

0101639; 0216634

90

452612

Сопронюк

Вадим

Леонідович

0125766

82

457735

Мартиненко

Богдан

Русланович

0181760

67

498272

Такало

Петро

Петрович

0113129

82

498766

Орищенко

Іван

Сергійович

0149779

73

501855

Литвиненко

Костянтин

В’ячеславович

0180115

74

502618

Гаваза

Костянтин

Костянтинович

0150191

89

504831

Адамович

Іван

Сергійович

0058820

73

522351

Чорний

Єгор

Сергійович

0058515

74

571226

Ставнича

Дарія

Олександрівна

0294270

73

014 - Середня освіта/014.11 - Середня освіта (Фізична культура, вчитель фізичного виховання), заочна, бакалавр, на основі атестату про повну загальну середню освіту

2641388

Чорна

Альона

Ігорівна

0190489; 0326776

168,892

2641487

Суворов

Євген

Сергійович

0172687; 0210753; 0326753

143,834

2701435

Паршутін

Денис

Романович

0163091

130,227

2962502

Мазурова

Віталина

Миколаївна

0249138; 0297948

121,978

017 - Фізична культура і спорт (інструктор-методист з фізичної культури та спорту), заочна, бакалавр, на основі атестату про повну загальну середню освіту

2463289

Гончаренко

Максим

Андрійович

0309165

131,555

2898893

Бєлих

Артур

Віталійович

0171320

153,078

017 - Фізична культура і спорт (тренерсько-викладацька діяльність), заочна, бакалавр, на основі атестату про повну загальну середню освіту

616469

Дорофєєв

Артем

Андрійович

0390917

139,956

2464289

Горбков

Євгеній

Геннадійович

0016985; 0386936

160,368

3052841

Ковзіашвілі

Микола

Павлович

0082195; 0389779

154,697

014 - Середня освіта/014.11 - Середня освіта (Фізична культура, вчитель фізичного виховання), денна, бакалавр, на основі атестату про повну загальну середню освіту

461443

Приходько

Віктор

Сергійович

0174566

151,136

2421301

Данюк

Аліса

Ігорівна

0317378

154,997

2431298

Забогонський

Олександр

Вікторович

0301874

154,296

2723949

Ситнікова

Альона

Олександрівна

0252859

146,98

2725518

Завротська

Софія

Сергіївна

0168824

154,045

2828644

Долінська

Лілія

Ігорівна

0212141

150,147

2948177

Добровольська

Моніка

Андріївна

0320157

147,768

3083272

Іжин

Владислав

Валерійович

0327034

149,167

225026

Гурій

Олексій

Русланович

0289219

143,463

2470263

Щербаков

Дмитро

Юрійович

0236646

135,151

2544428

Борсук

Роман

Анатолійович

0191777

138,575

2875664

Значковський

Олексій

Русланович

0224586

138,248

2946269

Михайліченко

Павло

Анатолійович

0213983

143,708

3047177

Рогочій

Євгеній

Максимович

0170135

144,165

3065276

Шевченко

Катерина

Едуардівна

0363535

145,389

017 - Фізична культура і спорт (інструктор-методист з фізичної культури та спорту, тренерсько-викладацька діяльність), денна, бакалавр, на основі атестату про повну загальну середню освіту

208260

Бакулін

Ілля

Андрійович

0162106

132,643

2393665

Вакула

Юлія

Євгеніївна

0187923

136,565

2466236

Максимчук

Олег

Вікторович

0170494

173,733

2573983

Литвак

Влада

Костянтинівна

0167755

158,697

2662296

Танасова

Катерина

Олексіївна

0226435

150,785

2676067

Саблін

Максим

Юрійович

0242400

134,3

2712516

Павлючик

Євген

Валерійович

0208776

152,266

2782183

Боняк

Максим

Володимирович

0326494

151,732

2813094

Василенко

Олег

Юрійович

0196585

134,123

2855265

Смолянко

Олександр

Олександрович

0110828

156,79

017 - Фізична культура і спорт (тренерсько-викладацька діяльність), денна, бакалавр, на основі атестату про повну загальну середню освіту

516660

Постоялко

Володимир

Вадимович

0185792

129,896

2418671

Пархачова

Валерія

Ігорівна

0154996;0361925

172,362

2420336

Булик

Юлія

Вадимівна

0259039

169,671

2499776

Майоренко

Вікторія

Олегівна

0276914

168,327

2515791

Задоя

Діана

Ігорівна

0326984

159,37

2536284

Клюєва

Вікторія

Юріївна

0327069

167,236

2545806

Паксютова

Євгенія

Сергіївна

0163097

179,353

2603043

Хамаза

Вадим

Вадимович

0389215

153,8

2659372

Жила

Маргарита

Олександрівна

0171696

177,033

2682143

Онойченко

Анастасія

Олексіївна

0277028

157,214

2756661

Герак

Денис

Міланович

0200782

155,449

2759601

Чистяк

Іван

Вікторович

0335942

154,722

2809941

Латно

Марія

Олександрівна

0166155

164,115

2810036

Лихацький

Олексій

Сергійович

0162510

160,83

2815622

Мелешко

Наталія

Сергіївна

0162652

156,472

2844904

Прокопчук

Юрій

Мирославович

0258513

185,689

2944279

Орзул

Владислав

В’ячеславович

0163483

163,764

2963612

Мельнічук

Марія

Романівна

0283382

186,709

2969516

Пащенко

Вікторія

Віталіївна

0177004

156,56

465246

Кобзар

Наталія

Миколаївна

0207835

146,379

2423346

Пержу

Ярослава

Павлівна

0328062

153,358

2436207

Шестакова

Юлія

Михайлівна

0192495

146,839

2513917

Васецький

Дмитро

Віталійович

0020804; 0224000

148,369

2515386

Кудако

Тетяна

Миколаївна

0327208

150,339

2519014

Брижицький

Михайло

Михайлович

0230171; 0309567

143,188

2568299

Шаренко

Іван

Юрійович

0041886; 0390932

144,849

2675928

Родак

Владислав

Олександрович

0327863

143,976

2692482

Відяєва

Вікторія

Дмитрівна

0277670

150,571

2827779

Ситников

Дмитро

Миколайович

0196644

144,72

2840305

Міщук

Ярослава

Олександрівна

0226995;0296588

146,945

2860707

Коваль

Олександр

Володимирович

0354778

153,752

2952404

Чижик

Сергій

Дмитрович

0032704

145,329

2956100

Севрюков

Сергій

Сергійович

0032321;0299417

146,892

2964975

Микитюк

Антон

Русланович

0244677

143,238

2972604

Книшенко

Анастасія

Сергіївна

0320072

144,814

3022911

Дворніченко

Сергій

Сергійович

0301881

144,473

3047310

Федорченко

Сергій

Анатолійович

0185874

151,177

3058146

Чернявський

Данило

Дмитрович

0164627

152,472

3061234

Лівшиць

Єлизавета

Валентинівна

0327253

150,339

2411313

Поляков

Антон

Віталійович

0164594

139,208

2433075

Цилуйко

Лілія

Віталіївна

0328345

137,191

2448545

Миколайчук

Павло

Віталійович

0302020

139,562

2452699

Ярошевич

Микола

Сергійович

0366189

141,026

2478030

Демчик

Юрій

Сергійович

0030074; 0176423

139,117

2658728

Сиврюк

Роман

Сергійович

0301974

139,147

2724760

Василенко

Дмитро

Миколайович

0180254

137,042

2735722

Бобровський

Андрій

Сергійович

0349304

138,249

2798971

Падалка

Алла

Анатоліївна

0178450

140,029

2842722

Молибог

Олександр

Сергійович

0400532

141,42

2844445

Слєпов

Антон

Олегович

0181119

142,786

2887662

Чернуха

Богдан

Олександрович

0328368

138,862

2936147

Матус

Кирило

Андрійович

0212983

135,84

2948581

Філатов

Денис

Сергійович

0032597

137,007

2949719

Устименко

Вадим

Сергійович

0352929

136,681

2956311

Багно

Діана

Павлівна

0352093

141,915

2961774

Вислоцький

Сергій

Сергійович

0280619

141,945

2845858

Улітич

Владислав

Андрійович

0240211

135,239

2977579

Кобяков

Максим

Олександрович

0006387; 0300215

133,795

3094553

Шаніна

Дар'я

Олександрівна

0372954

134,532

227 - Фізична терапія, ерготерапія, денна, бакалавр, на основі атестату про повну загальну середню освіту

2603669

Коваленко

Юлія

Андріївна

0247829

167,761

3181562

Козлова

Софія

Андріївна

0373030

179,023

2449009

Маршал

Микита

Васильович

0198365

168,872