RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Вівторок, листопада 19, 2019

Творчі конкурси, вступні іспити і фахові випробування

Розклад творчіх конкурсів і вступних іспитів у 2019 році для здобувачів I-го рівня вищої освіти

Консультації, творчі конкурси і вступні іспити для вступників на базі повної середньої освіти

Дата проведення

Освітня програма «Тренерсько-викладацька діяльність» денна форма здобуття освіти

Освітня програма «Фізичне виховання» денна форма здобуття освіти

Освітня програма «Тренерсько-викладацька діяльність»/ Освітня програма «фізичне виховання» заочна форма здобуття освіти

Олімпійські види спорту

Олімпійські/ не олімпійські види спорту

Олімпійські види спорту/ не олімпійські види спорту

І потік

02 липня 2019

10.00 Гімнастика (перша сесія)

(ТСК «Славутич»)

 

03 липня 2019

10.00 Легка атлетика (друга сесія)

(легкоатлетичний манеж)

 

04 липня 2019

 

10.00 Гімнастика (перша сесія) (ТСК «Славутич»)

05 липня 2019

 

10.00 Легка атлетика (друга сесія)

(легкоатлетичний манеж)

ІІ потік

08 липня 2019

10.00 Гімнастика (перша сесія)

(ТСК «Славутич»)

 

09 липня 2019

10.00 Легка атлетика (друга сесія)

(легкоатлетичний манеж)

 

* - Затверджена електронна копія розкладу.

Консультацій, фахові іспити на основі ОКР «Молодший спеціаліст»

Дата

Денна форма навчання

014.11 – Середня освіта (фізичне виховання), 017 – Фізична культура і спорт, 227 – Фізична терапія, ерготерапія

22 липня 2019

12.00 – Консультація з фахового іспиту (ауд. 20)

23 липня 2019

12.00 – Фаховий іспит

24 липня 2019

12.00 – Консультація з іспиту медико-біологічні основи фізичної культури і спорту (ауд. 20)

25 липня 2019

10.00 – Медико-біологічні основи фізичної культури і спорту - іспит (для вступників з інших спеціальностей)

Розклад фахових випробувань і іспетів у 2019 році для здобувачів II-го рівня вищої освіти

Дата

Денна форма навчання

227 - Фізична терапія, ерготерапія

017 - Фізична культура і спорт

014 - Середня освіта (фізична культура), 017 – Фізична культура і спорт – фізичне виховання різних груп населення

01 серпня 2019

15.00 - Консультація з "Фізичної терапії, ерготерапії", "Медико-біологічних основ фізичної терапії, ерготерапії" (ауд. 39)

15.00 - Консультація з “Теорії та методики спорту” (актова зала)

15.00 - Консультація з “Теорії та методики фізичного виховання” (ауд.20)

02 серпня 2019

9.00 - "Фізична терапія, ерготерапія" - іспит (ауд. 39)

9.00 - "Теорія та методика спорту" – іспит (актова зала)

9.00 - "Теорія та методика фізичного виховання" - іспит (ауд.20)

13.00 - "Теорія та методика фізичного виховання" - іспит (ауд.20)

05 серпня 2019

9.00 - "Медико-біологічні основи фізичної терапії, ерготерапії" - іспит (ауд. 39)

(для вступників з інших спеціальностей)

9.00 - Медико-біологічні основи фізичної культури і спорту, фізична культура і спорт, фізичне виховання різних груп населення - іспит (актова зала)

(для вступників з інших спеціальностей)

07 серпня 2019

15.00 - Консультація з іноземної мови (ауд. 20)

08 серпня 2019

9.00 - Іноземна мова – іспит (актова зала)

  • Програми для вступників на I рівень
  • Програми для вступників на II рівень
  • Програма вступу до аспірантури
  • Результати творчого конкурсу 2019

Для вступників на спеціальність - 014.11 Середня освіта (фізична культура)

1

Програма вступного іспиту з Біології

2

Програма вступного іспиту з Географії

3

Програма вступного іспиту з Української мови та літератури

4

Програма вступного іспиту з Історії України

Для вступників на спеціальність - 017 Фізична культура і спорт

1

Програма нормативних вимог з оцінки фізичних здібностей (творчий конкурс)

2

Програма вступного іспиту з Біології

3

Програма вступного іспиту з Української мови та літератури

4

Програма фахового випробування «Теорія і методика спорту» на основі ОКР «Молодший спеціаліст»

Для вступників на спеціальність - 227 Фізична терапія, ерготерапія

1

Програма фахового випробування «Медико-біологічні основи здоров’я людини» на основі ОКР «Молодший спеціаліст»

2

Програма вступного іспиту з Біології

3

Програма вступного іспиту з Української мови та літератури

4

Програма вступного іспиту з Фізики

5

Програма вступного іспиту з Математики

6

Програма вступного іспиту з Хімії

Для вступників на спеціальність - 014.11 Середня освіта (фізична культура)

1

Програма вступного фахового іспиту з «Теорія та методика фізичного виховання»

2

Програма вступного іспиту з «Іноземна мова»

Для вступників на спеціальність - 017 Фізична культура і спорт

1

Програма вступного фахового іспиту з «Теорії, методики спорту»

2

Програма вступного іспиту з «Іноземна мова»

Для вступників на спеціальність - 227 Фізична терапія, ерготерапія

1

Програма вступного фахового іспиту з «Фізична терапія, ерготерапія»

2

Програма вступного іспиту з «Іноземна мова»

3

Програма додаткового вступного іспиту з «Медико-біологічні основи фізичної терапії, ерготерапії» для вступників, що мають вищу не профільну освіту

 

1

Програма вступного іспиту для здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 017 «Фізична культура і спорт».

2

Програма вступного іспиту для здобуття наукового ступеня доктора філософії з іноземної мови.

 

1. Результати творчого конкурсу з оцінки фізичних здібностей вступників дата проведення 02-03 липня 2019 (загальна оцінка).

2. Результати творчого конкурсу з оцінки фізичних здібностей вступників дата проведення 04-05 липня 2019 (загальна оцінка).

3. Результати творчого конкурсу з оцінки фізичних здібностей вступників дата проведення 08-09 липня 2019 (загальна оцінка).