RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Четвер, лютого 25, 2021

Навчальна мережа за проектом UKROTHE

В Придніпровській державній академії фізичної культури і спорту 22.09.20 відбулась перша зустріч учасників навчальної мережі проекту UKROTHE.

Брали участь співробітники кафедри фізичної терапії, ерготерапії, керівники державних і приватних реабілітаційних установ, представник Дніпровської міської ради та завідувач кафедри Дніпропетровської медичної академії.

Перший проректор Афанасьєв С.М. привітав учасників та наголосив про важливість реалізації міжнародного проекту за фінансової підтримки Євросоюзу для підвищення якості вищої освіти в навчальних закладах України.

Завідуючий кафедри, менеджер проекту Рокутов С.В. представив інформацію про зміст та мету проекту Навчальна програма ерготерапії в Україні.

Доцент Проскура В.С. проінформувала про результати опитування стейкхолдерів та студентів (дослідження Шарлоти Пілізер за участю учасників проекту).

В процесі обговорення щодо створення нової освітньо-професійної програми Ерготерапія СВО Бакалавр професор Неханевич О.Б. підняв питання щодо відповідності стандарту та можливості розділу на окремі спеціальності фізичний терапевт та ерготерапевт на СВО бакалавр.

Директор державного реабілітаційного центру Мехатишвили Н.П. зазначили велику потребу в закладах реабілітації дітей спеціалістів з ерготерапії і необхідність включити в освітню програму дисципліну ерготерапія в дитячому віці.

Всі учасники зазначили, що необхідно навчальний процес наблизити до практичної діяльності.

Зав. кафедри фізичної терапії, ерготерапії, доцент Рокутов С. В.