RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

П'ятниця, травня 24, 2024

Теорія та методика веслування. Частина 1

У навчальному посібнику представлено історію розвитку різних видів веслування і веслового спорту, особливості техніки і методику навчання, правила змагань з різних видів веслового спорту і забезпечення спортивними спорудами і обладнанням.

Навчальний посібник призначений для студентів ЗВО спортивного, фізкультурно-педагогічного профілю – здобувачів вищої освіти спеціальності 017 (Фізична культура і спорт), 014 (Фізичне виховання), студентів училищ фізичної культури при вивченні дисциплін «Теорія і методика обраного виду спорту», «Теорія і методика оздоровчого туризму», «Спортивні споруди та обладнання» при виконанні курсових і дипломних робіт і являється необхідним для їх професійної підготовки.

Посібник може бути використаний під час підготовки і проходження студентами тренерської практики, представляє інтерес викладачів ЗВО, тренерів та методистів ДЮСШ та СДЮШОР з веслових видів спорту.

Рецензенти посібника:

Міфтахутдінова Д.А. – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, ЗМСУ з академічного веслування, директор ОШВСМ Дніпропетровської області;

Петров Г.С. – кандидат біологічних наук, доцент кафедри боксу, боротьби і важкої атлетики ПДАФКіС, МС з веслування на байдарках;

Астахов В.А. – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри водних видів спорту ПДАФКіС.

Старший викладач кафедри водних видів спорту Борисов Є. В.