RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Середа, квітня 08, 2020

Оголошення

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році» за № 1271 від 04.10.2019 р. Придніпровську державну академію фізичної культури і спорту визначено базовим вищим навчальним закладом освіти з проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Фізична культура і спорт» (далі – Конкурс) серед студентів, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра у закладах вищої освіти України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих закладах освіти, студенти вищих навчальних закладів інших країн.

Запрошуємо студентів Вашого закладу вищої освіти взяти участь у другому турі Конкурсу.

Конкурсні роботи за спеціальністю «Фізична культура і спорт» подаються за наступними спеціалізаціями:

  1. Фізичне виховання;

  2. Спорт;

  3. Фітнес і рекреація.

На конкурс від одного ЗВО може подаватись не більше трьох робіт переможців першого туру з кожної спеціалізації.

Конкурсні роботи просимо надіслати до 15 лютого 2020 року (за  поштовим штемпелем) з обов’язковим зазначенням на конверті «Конкурс» за адресою: Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту, вул. Набережна Перемоги, 10, м. Дніпро, 49094 і електронній пошті: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Додаткова інформація на сайті Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту ( http://infiz.dp.ua ), також там будуть вказані прізвища конкурсантів, які запрошуються до участі у підсумковій науково-практичній конференції. На адресу закладів вищої освіти будуть надіслані листи-запрошення для їх участі.

Проведення підсумкового конкурсного засідання планується за таким графіком:

19 березня 2020 року – заїзд, конкурс наукових робіт за спеціалізаціями;

20 березня 2020 року – підведення підсумків, від’їзд.

Вимоги до оформлення студентських наукових робіт для їх участі у Конкурсі.

Склад галузевої конкурсної комісії для проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році з галузі знань «Фізична культура і спорт» .

 

Голова конкурсної комісії.