RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Субота, листопада 17, 2018

Оголошення

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» за № 1364 від 10.10.2017 р. Придніпровську державну академію фізичної культури і спорту визначено базовим вищим навчальним закладом освіти з проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Фізична культура і спорт» (далі – Конкурс) серед студентів, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра у вищих навчальних закладах України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих навчальних закладах, студенти вищих навчальних закладів інших країн.

Запрошуємо студентів вищіх навчальних закладів взяти участь у другому турі Конкурсу.

Конкурсні роботи за спеціальністю «Фізична культура і спорт» подаються за наступними спеціалізаціями:

  1. Фізичне виховання;

  2. Спорт;

  3. Фітнес і рекреація.

На конкурс від одного ВНЗ може подаватись не більше трьох робіт переможців першого туру з кожної спеціалізації.

Конкурсні роботи просимо надсилати до 15 лютого 2018 року (за поштовим штемпелем) з обов’язковим зазначенням на конверті «Конкурс» за адресую: Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту, вул. Набережна Перемоги, 10, м. Дніпро, 49094 та електронній пошті: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Додаткова інформація на сайті Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту (http://infiz.dp.ua), також на сайті будуть вказані прізвища конкурсантів, які запрошуються до участі у підсумковій науково-практичній конференції. На адресу вищих навчальних закладів будуть надіслані листи-запрошення для їх участі.

Проведення підсумкового конкурсного засідання планується за таким графіком:

22 березня 2018 року – заїзд, конкурс наукових робіт за спеціалізаціями;

23 березня 2018 року – підведення підсумків, від’їзд.

Вимоги до оформлення студентських наукових робіт для їх участі у Конкурсі.

 

Голова конкурсної комісії.