RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Понеділок, березня 25, 2019

II етап всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань 2019

Програма підсумкової конференції II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році з галузі знань «Фізична культура і спорт» 21-22 березня 2019 року м. Дніпро.

Склад галузевої конкурсної комісії для проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році з галузі знань «Фізична культура і спорт» .

Наказ про створення апеляційної комісії для проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році з галузі знань «Фізична культура і спорт» .

 

Рейтинг студентських наукових робіт, поданих на Конкурс за cпеціалізацією:

*- студенти-автори студентських наукових робіт, які запрошуються для участі у підсумковій конференції.

  • Конкурс - спеціалізація «Фітнес та рекреація»
  • Конкурс - спеціалізація «Спорт»
  • Конкурс - спеціалізація «Фізичне виховання»

Шифр роботи

П. І. та Б. студента

Сума балів

Рецензії

1

Любов до руху

Гібл Анастасія Сергіївна*

197

перша, друга

2

Здорова нація

Притуляк Олександр Андрійович, Войдюк Олександр Юрійович*

191

перша, друга

3

Активне довголіття

Поліс Єлизавета Андріївна*

186

перша, друга

4

Спортивна анімація

Гапонова Ольга Юріївна*

183

перша, друга

5

Активне дозвілля

Ставратій Єлизавета Ігорівна, Кухта Роман Тарасович*

165

перша, друга

6

WOW BODY

Турик Мирослава Олександрівна*

162

перша, друга

7

Рух - це життя

Панасевич Наталія Василівна*

160

перша, друга

8

Kangoo Jumps

Гусак Євгенія Сергіївна*

160

перша, друга

9

Japanese spring

Сокол Єлизавета Олександрівна, Кас'ян Вадим Петрович*

147

перша, друга

10

Фітнес стиль життя

Ляшко Катерина Володимирівна*

140

перша, друга

11

Активність

Банаховська (Лабівська) Христина Петрівна*

139

перша, друга

12

Весела скакалка

Білоусов Роман Михайлович*

139

перша, друга

13

Абетка руху

Навроцька Анастасія Григорівна*

138

перша, друга

14

Сучасні танці

Степаненко Юлія Сергіївна*

132

перша, друга

15

Сучасні фітнес - технології

Біла Христина Сергіївна

113

перша, друга

16

Motion

Яндола Олександра Миколаївна

111

перша, друга

17

Оздоровча аеробіка

Сіваченко Тетяна Іванівна

106

перша, друга

18

Силовий фітнес

Максимчук Павло Олександрович

102

перша, друга

19

Body Total

Савчук Тетяна Юріївна

102

перша, друга

20

Фізична культура і спорт

Гулько Тетяна Юріївна

96

перша, друга

21

Сила й витривалість

Шевченко Віталій Віталійович

94

перша, друга

22

Фітнес-єдиноборства

Неділько Софія Олександрівна

85

перша, друга

23

ФІТПРОФ

Бермудес Валерія Павлівна

74

перша, друга

24

Фітнес для жінок

Москулая Інна Володимирівна

73

перша, друга

Шифр роботи

П. І. та Б. студента

Сума балів

Рецензії

1

Золоті весла

Міроненко Михайло Русланович*

186

перша, друга

2

Метання списа

Гейко Катерина Олегівна*

178

перша, друга

3

Влучна стрільба

Пономаренко Анна Іванівна*

172

перша, друга

4

Фехтування назавжди

Смеречинська Софія Богданівна, Педосенко Марта Володимирівна*

171

перша, друга

5

Режим перемоги

Антонова Ксеня Сергіївна, Дмитренко Анастасія Вікторівна*

169

перша, друга

6

Спортивна агресія

Коробейнікова Іванна Георгіївна*

161

перша, друга

7

14718133SMASH

Луць Юлія Петрівна, Іванницька Ірина Сергіївна*

160

перша, друга

8

Реакція, удар, точність

Келеп Анна Сергіївна*

160

перша, друга

9

Художня гімнастика

Шевчук Олеся Костянтинівна*

160

перша, друга

10

Знати-прогнузувати

Маневський Маким Олегович*

157

перша, друга

11

Аgility ladder

Сенів Мар'яна Володимирівна*

151

перша, друга

12

Кроссфіт

Хандій Анастасія Юріївна*

149

перша, друга

13

Атлетика

Скочеляс Іван Олександрович, Трибель Наталія Сергіївна*

138

перша, друга

14

Вірний шлях

Єкименко Вікторія Володимирівна*

133

перша, друга

15

Інтелект

Сільвестрова Ганна Віталіївна*

126

перша, друга

16

Дзюдо

Радченко Алла Сергіївна

122

перша, друга

17

Віра

Яковенко Ольга Сергіївна

118

перша, друга

18

Спорт - це життя

Пилипчук Олександр Петрович

117

перша, друга

19

Тренування шашкістів

Дурманджи Артем Олександрович

112

перша, друга

20

Шлях до перемоги

Богомаз Вікторія Миколаївна

111

перша, друга

21

Гра всіх

Ковшун Алла Володимирівна, Острог Катерина Василівна

108

перша, друга

22

Надія

Житарчук Антон Вікторович, Чепеляк Олександра Олександрівна

107

перша, друга

23

Тренер

Лахман Юлія Ігорівна

106

перша, друга

24

Ракетка

Мельник Юліана Віталіївна

102

перша, друга

25

Футбол та особистість

Нагорний Вадим Леонідович

102

перша, друга

26

Гнучкість – досконалість

Оліщук Мар'яна Вікторівна

96

перша, друга

27

Навчання плавання

Паращук Максим Анатолійович

90

перша, друга

28

Дзюдо - гнучкий шлях

Леоненко Євгеній Олексійович

89

перша, друга

29

Наука студентам

Шикунець Артем Олександрович

86

перша, друга

30

Волейбол

Качук Ольга Ігорівна, Москалюк Станіслав-Василь Сергійович

86

перша, друга

31

Здоров'я

Чуб Віталій Юрійович

86

перша, друга

32

Золота рукавичка

Чирко Марія Миколаївна

76

перша, друга

33

Вдосконалення

Попіль Петро Іванович

76

перша, друга

34

Фізична культура

Спільний Володимир Миколайович

72

перша, друга

35

М'язи і боротьба

Заяць Василина Василівна

65

перша, друга

36

Біг на витривалість

Сокол Юлія Олександрівна

57

перша, друга

Шифр роботи

П. І. та Б. студента

Сума балів

Рецензії

1

Захист молоді

Смаль Андрій Григорович

183

перша, друга

2

Соціальна адаптація і фізичне виховання

Березун Марія Валентинівна, Міцинський Олександр Олегович

182

перша, друга

3

Ситуація успіху

Петрик Ірина Ростиславівна

175

перша, друга

4

Діти і танці

Бодня Вікторія Павлівна

175

перша, друга

5

Інклюзія

Гук Анна Ігорівна

170

перша, друга

6

Імідж - рух

Подибайло Олексій Юрійович

170

перша, друга

7

Пізнавальні ігри

Рижик Роман Олександрович

169

перша, друга

8

Спорт

Сидор Сергій Сергійович, Танклевський Глеб Юрійович

165

перша, друга

9

Психологія

Маренич Ганна Владиславівна

162

перша, друга

10

Індивідуальні фізична культура

Татулашвілі Вікторія Арчілівна

161

перша, друга

11

Здоровий стиль життя

Бугайова Ліна Павлівна

150

перша, друга

12

ППФП

Мариченко Ольга В'ячеславівна, Осадчий Олександр Олександрович

146

перша, друга

13

Брати - 2

Жовтобрух Роман Володимирович, Жовтобрух Богдан Володимирович

142

перша, друга

14

SAF

Хома Олександр Вікторович

140

перша, друга

15

Рух життя

Островець Тетяна Олександрівна

136

перша, друга

16

Міні-футбол і здоров’я

Покас Ярослав Васильович

128

перша, друга

17

Хортинг

Ломачевська Ольга Юріївна, Черешнюк Катерина Вікторівна

127

перша, друга

18

Реабілітація плаванням

Сємідєтна Вікторія Валеріївна

126

перша, друга

19

Динамічний волейбол

Богуславець Дмитро Анатолійович

125

перша, друга

20

Сепактакрау

Чешель Олександра Геннадіївна, Гунько Антон Вікторович

123

перша, друга

21

Теніс

Доліч Тетяна Олегівна

123

перша, друга

22

Волонтерська діяльність

Ільків Олександр Михайлович

121

перша, друга

23

Інформаційна компетентність

Плахотя Анастасія Іванівна

119

перша, друга

24

ФОЗ

Чорна Марина Євгенівна, Лавренок Володимир Володимирович

116

перша, друга

25

Фізичний стан

Шутова Єлизавета Євгенівна

116

перша, друга

26

КОТЕРМАК

Одинак Марія Романівна

113

перша, друга

27

Саркопенія

Бац Анастасія Сергіївна

109

перша, друга

28

Мова фізкультури

Кузніцина Анастасія Олегівна

104

перша, друга

29

Перемога

Жалобко Анна Іванівна, Іванова Анастасія Сергіївна

103

перша, друга

30

Кібермайбутнє України

Шевчук Олександр Петрович

101

перша, друга

31

НАДИФИЛ

Філіпчук Анастасія Сергіївна, Надьон Олена Віталіївна

99

перша, друга

32

Самооцінка

Романцев Артур Олександрович

98

перша, друга

33

Фізкультурна хвилинка

Яневич Ліна Володимирівна

94

перша, друга

34

Здорове серце

Шумік Віктр Русланович

93

перша, друга

35

Сюжетні уроки

Пальчун Тетяна Анатоліївна

89

перша, друга

36

Інноваційне орієнтування

Бойчук Олександр Сергійович, Тріщук Сніжана Дмитрівна

88

перша, друга

37

Сила та координація

Орлик Дмитро Олександрович

87

перша, друга

38

Кросфіт

Целуйко Наталія Миколаїіна

86

перша, друга

39

Склад тіла

Помозов Василь Олександрович

86

перша, друга

40

Фізична культура

Щедріна Дарина Сергіївна

82

перша, друга

41

Мотивація до занять

Булезюк Руслана Миколаївна

80

перша, друга

42

Захитування

Пінчук Едуард Євгенович

79

перша, друга

43

Інформаційні технології

Казмірчук Андрій Федорович

79

перша, друга

44

Первинна діагностика

Шевченко Денис Сергійович

76

перша, друга

45

Метафізика

Руденко Ірина Дмитрівна, Шипова Дарія Андріївна

65

перша, друга

46

Троянда - 9

Бабич Катерина Василівна

61

перша, друга

47

Ківі

Харченко Романа Сергіївна

60

перша, друга

48

Витривалість

Кондратюк Ірина Сергіївна, Папруга Олексій Юрійович

52

перша, друга

49

Патріот

Матушевський Оолександр Сергійович

52

перша, друга

50

Саранхе

Семенцова Крістіна Олексіївна, Решетняк Софія Русланівна

45

перша, друга

51

Рухова активність

Кущенко Олександра Валеріївна

42

перша, друга

52

Життя - це рух

Балан Ольга Сергіївна

0

перша, друга

53

Фізичне виховання

Тертишна Аліна Костянтинівна

0

перша, друга

54

Рухливі ігри

Юзковець Владислав Сергійович

0

перша, друга

55

Рухова активність 2

Шпит Анастасія Олександрівна

0

перша, друга

56

Здоров'я старшокласників

Ватрич Іван Романович

0

перша, друга