RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Четвер, березня 28, 2024

Студенти ПДАФКіС призери Кубку України з дзюдо 2017

15 листопада 2017 року в м. Суми 285 спортсменів з 20 регіонів України боролись за призи на другому за значимістю після Чемпіонату України офіційному національному старті сезону - Кубку України з дзюдо.

Збірну команду ПДАФКіС на цьому старті представляло 9 студентів нашого вишу. Спортсмени Дніпропетровської області завоювала на Кубку 13 медалей, з них три нагороди вибороли представники ПДАФКіС.

Бронзова медаль в категорії до 66 кілограмів дісталась студенту ІІІ курсу Данилу Хлопецькому. В цій же ваговій категорії - Данііл Воротеляк (ІІ курс) посів V місце зупинившись за крок від медалі.

Власницями срібних медалей Кубку України стали  Алла Радченко (IV курс) в ваговій категорії до 57 кілограмів та Єлизавета Горб (ІІ курс) в категорії понад 78 кг.

Ст. викл. кафедри боксу, боротьби і в/атлетики Кусовська О.С.