RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

  • Історія

    Придніпровська державна академія фізичної культури i спорту (ПДАФКіС) була створена у 1980 році на підставі постанов Ради Miнicтpiв CPCP i України...
    Read More
  • Сьогодення

    На 13 кафедрах академії працюють 13 докторів наук, професорів; 55 кандидатів наук, доцентів; 2 майстри спорту міжнародного класу; 2 Заслужених майстри спорту, 7 Заслужених тренерів, 3 Заслужені працівники фізичної культури і спорту України.
    Read More
  • Навчання

    На факультетах ПДАФКіС навчається понад 1500 студентів за спеціальностями: 014.11 - «Середня освіта, спеціалізація - Фізична культура», 017 - «Фізична культура і спорт», 0227 - «Фізична реабілітація».
    Read More
  • Матеріальна база

    Матеріально-технічна база академії включає два навчальних корпуси, десять спеціалізованих спортивних залів, легкоатлетичний манеж, закритий плавальний басейн, футбольне поле, легкоатлетичну доріжку та водноспортивну базу...
    Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Події
  • Навчання
  • Наука
  • Вступнику
image

Зустріч з президентом України

08.09.2023 відбулась зустріч студентів академії ...

Read More
image

Навчальний посібник «Фізкультурно–спортивна реабілітація осіб із порушеннями біомеханіки просторової організації тіла»

...

Read More
image

Атестація аспірантів

26 вересня 2023 року на засіданні Атестаційної комісії...

Read More
image

Шановні вступники!

Ми раді запросити Вас на навчання! Щоб зрозуміти Ваші вимоги будь ласка, заповніть анкету за посиланням!

Read More

Навчальна мережа за проектом UKROTHE

В Придніпровській державній академії фізичної культури і спорту 22.09.20 відбулась перша зустріч учасників навчальної мережі проекту UKROTHE.

Брали участь співробітники кафедри фізичної терапії, ерготерапії, керівники державних і приватних реабілітаційних установ, представник Дніпровської міської ради та завідувач кафедри Дніпропетровської медичної академії.

Перший проректор Афанасьєв С.М. привітав учасників та наголосив про важливість реалізації міжнародного проекту за фінансової підтримки Євросоюзу для підвищення якості вищої освіти в навчальних закладах України.

Завідуючий кафедри, менеджер проекту Рокутов С.В. представив інформацію про зміст та мету проекту Навчальна програма ерготерапії в Україні.

Доцент Проскура В.С. проінформувала про результати опитування стейкхолдерів та студентів (дослідження Шарлоти Пілізер за участю учасників проекту).

В процесі обговорення щодо створення нової освітньо-професійної програми Ерготерапія СВО Бакалавр професор Неханевич О.Б. підняв питання щодо відповідності стандарту та можливості розділу на окремі спеціальності фізичний терапевт та ерготерапевт на СВО бакалавр.

Директор державного реабілітаційного центру Мехатишвили Н.П. зазначили велику потребу в закладах реабілітації дітей спеціалістів з ерготерапії і необхідність включити в освітню програму дисципліну ерготерапія в дитячому віці.

Всі учасники зазначили, що необхідно навчальний процес наблизити до практичної діяльності.

Зав. кафедри фізичної терапії, ерготерапії, доцент Рокутов С. В.